şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle büyüklere hitap eden süpersonik çizgi dizi.
  • sabah izlemediğim zaman günümün güzel geçmediği cartoon network yapımı çizgi film. raven i alıp evde beslemek istiyorum gerçi sahip olduğu güçlerle o beni evde besleyecek gibi ama olsun, onun canı sağolsun*
  • her bolumunde "bunu neyin kafasiyla yazmis olabilirler" diye dusunduren, acayip eglenceliii, komiikkk, sacma sapan cizgi film. cok tatli mutlaka izleyin.
  • yetişkin derken yaş 12-13 aralığı kastetmiş yazar burada.
  • cok eglenceli bir cizgi film, konuyu bazi super kahramanlarin ergenlik zamanlari uzerine kurmuslar, diyaloglar ve espriler cok iyi, tavsiye edilir.
  • imdb puanının 5.3 olmasıyla beni dumurlara uğratmıştır. sanırım çıkış zamanı negatif tepkilerle karşılaşmış, yoksa büyüklere hitap eden kesinlikle mükemmel bir çizgi dizi.
  • gelecek hafta yayınlanacak bölümünde konuk olarak lebron james'i ağırlayacak olan çizgi dizi. tabi kendisini oynarken.
  • regular show, gumball mizahını sevenlere yönelik bir dizi olarak çıktı piyasaya ancak daha adam gibi teen titans dizisi yapılmamışken sevdikleri kahramanları ciddi maceraları ile değilde şebekliklerle ekranda görmek izleyicinin hoşuna gitmedi.
    ha 10 yaşa kadar olan kitle seviyordur büyük olasılıkla ama kesinlikle büyüklere hitap eden bir dizi değil.
  • kızım izlediği icin maruz kaldigim, ama garip bi şekilde (ki çizgi filmler asla tarzım değil!) acayip keyif aldığım seri.
    favorim kuzgun. biraz da deliler evinde yasayan kendimi gördüm. cool velet. evet. eheh.

(bu arada bunu netflix'ten silmenin yolunu bilen var mi? ya da şifre koymanın filan? çocuk açısından soruyorum)
  • absürd, komik, gırgır, şamata. çocuklar için gibi görünse de gayet yetişkin esprileri de mevcut. çizgi film kendini ciddiye almıyor zaten. çok eğleniyorum izlerken.