şükela:  tümü | bugün
  • tefal duduklu tencere'nin hanimlar tarafindan pek tutulan ama pahali bir modeli. efendim $oyle oluyor:
    uzerinde, kapak tutamacina built in (bkz: on board) dizayn edilmi$ bir yeşil, bir de metalik renk dugme vasitasi ile acip kapamak cok kolay. yemekleri cok kisa zamanda cok iyi pi$irebiliyor. icinde acilmamasi gereken raddede basinc varsa uyariyor. yemeklere gore basinc ayar dugmesi var falan. super bir$ey. her eve lazim.
  • bir yandan nuarı haslayıp diğer yandan da, acaba 4.5 lt'lik tencerede, reklamlarda oynayan o kızı parcalara böldüğüm takdirde hepsini kac defada pisirebileceğini düsündüğüm düdüklü tencere.
  • elleri olmayan gelecegin basbelası sorunlu kızını reklamlarında kullanan duduklu tencere
  • bir mutfağa alınacak en faydalı ürünlerden birisi.oldukça pahalı olduğu doğrudur ancak zaman probleminiz varsa yemek pişirmeye ayıracağınız zaman önemliyse verdiğiniz paraya kesinlikle değer bir üründür.yalnız 6 lt olanı bile oldukça ağırdır,bilek gücüyle alakalı olmakla beraber yıkaması biraz zordur.
  • http://www.tefal.com.tr/…krgljj8g181pf503ge3a3rb5a4 adresinden hakkında daha detaylı bilgi alınabilecek ürün
  • efendim bir nevi alman mucizesi fissler duduklusunun in yaninda donup bakmayacagim tencere modelidir. fissleri adamlar nasil bir metalden yapiyorlarsa digerlerine gore daha hizli pisiriyor. ayriyetten dayaniklilik sinirlarini zorluyor, bugun al 3 nesil kullansin gibi birsey...fiyati biraz tuzlu olmakla beraber almanya ya tencere almak icin giden arkadaslarim bile oldu. zira 200 euro civarindadir. neyse sozun ozu bir bu tencereyi verimli kullanan bir erkek olarak made in german diyorum baska da birsey demiyorum...
  • acayip guzel duduklu tencere; yuzyillardir "kafama patlar mi?" korkusu ile ilisilmemis bir ev aletini cocugunuz gibi sevdirir. megerse, basinc her seyin ilaciymis, 20 dakikada koca tavuk pisermis, vesair. tek kotu yani dudugu olmamasi, evet duduk! o kirmizi parca kalkiyor, onu gormek icin ya tepesinde dikiliyorsun ya da gidip geliyorsun, olmuyor. bi duduk taksalar, otse de, sonra altini kissak, eski gunlerdeki gibi. [belki de duduktur patlamasina sebep olan?]
  • kirmizi parcasi kalktiktan sonra, zira altini kismazsaniz [ya da yeterince kismazsaniz], emniyet ayari ile pisirirken de fisir fisir hava verir. bitince de, fislatma islemi sirasinda icinde pisenlerden parcalarin da oldugu bir su havaya dogru fiskirabilir [havaya=aspiratore!]. ve sanirim, 10-15 dakika kadar fisliyabiliyor bu sartlarda. duduk lazim!