şükela:  tümü | bugün
  • sözlükteki anti-demokratik ve faşist tek tipçiliğe savaş açmış yazar. bin çiçek açması derdinde.
  • ismail küçükkaya tarafından badelenmiş yazar.
  • sözlükteki anti-demokratik ve faşist tek tipçiliğe savaş açmış yazar. keşke bunu ülke yönetimi için de belirtebilse de samimi olduğunu bilsek. ben kendisini samimi bulmadım.

edit: bildiğiniz aktroll işte. fesli kadir hayranıdır, 1 dakikalık saygı duruşuyla 1 aylık orucu kıyaslar, atatürk'ü seviyormuş gibi yapar ama işte fesli kadir hayranıdır. buradaki amacı recep tayyip erdoğan'ın her söylediği şeyi aklamaya çalışmaktır, bunu anlamak için entrylerine göz gezdirmeniz yeterli. azıcık bir karakter emaresi göremedim ben. umarım bu işi menfaat karşılığında yapmıyordur, yapıyorsa da anasına babasına çocuklarına yazık cidden.
  • yeni işe başlamış. belli ki çok hevesli, özgüvenli akpli kalemi var şu anda, iki haftaya falan küfür etmeye başlar diğerleri gibi sonra da yok olur gider.

belki de hepsi aynı kişidir, he?

iyi ak trollükler, asgari ücretli kardeş.
  • hiç tatavaya gerek yok.

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • tüm derdi muharrem ince ve ince'nin temsil ettiği değerler.
    muhtemelen (bkz: fetöcü)
    (bkz: engelle geç)

ee berrrrrendo kardeş tüm işini gücünü yalan iftira ve hakaretten ibaret kılarsan böyle damgalı eşek gibi kalırsın ortada.
  • ak partinin paralı köpeği, pati ver oğlum.
  • aktroll

pati ver oglum
  • kutucuların maşası aktroll.
  • yazık hangi mal trolün kendisi gibi mal trol yan hesabıysa