şükela:  tümü | bugün
  • alaattin çakıcı'nın adamları olduğu idda edilen kişiler turgay zaim adlı adamı silah zoruyla önce tehdit edip sonra etek giydirmeleri ve daha sonra da bacağından kendini vuracaksın lan demeleridir. adam mecbur emri yerine getiriyor ve kendini vuruyor.

ilgili video

haber

durun şuradan çalı yuvarlayayım da öyle bitirelim ülke tam teksas oldu anasını satim. blah blah!
  • adamı gördüğüm gibi hatırladım, bu adam oğuz bulut vakasını ortaya çıkaran adam.

hatta ilk entry'de bu adamın facebook profiline link var.
  • birine etek giydirip bacağına sıktılar diye düşünüp, başlığı hatalı sandım. ama kendine sıktırmışlar.

gereksiz atraksiyon.
  • (bkz: tehditle)
  • adalete güveni kalmayan vatandaşlar bu tür oluşumlardan medet umduğu sürece, devlet milli çıkarları bahane ederek istihbarat olarak bu oluşumlarla menfaat bağına girdiği sürece devamlı göreceğimiz hesaplaşmalardan birisi.
    hepsini bir kenara bırakın devlet göz yumarsa yargı kolunu kaptırır
    sonra diyorlar x parti mafyaya gebe değil, yerim seni.....
  • ülkenin geldiği durum... alaattin çakıcı'nın adamı turgay zaim’e etek giydirilerek, kendisini vurduğunu gösteren videoyu paylaştılar.

ülke olarak cinnet geçiriyoruz. hukuksuzluk anarşiyi doğuruyor.
    kokuşuyoruz, tükeniyoruz..

bitiyoruz..
  • kimsenin kanundan korkmadığı ülkede normaldir.
  • inanılır gibi değil. kendi ilkel dünyalarinda yaşayan leş mafya sürülerinin 'adalet' içerikli videosudur. adam resmen kendi ayağına sıkıyor.
  • kalk amın oğlu diyor bir de.
    ulan piç kurusu adam vurdu kendini, ne ruh hastalari var bizde hayret ediyorum ya..

bu arada eteğin aynısı benim hanimda var.