• göt ister.

süreyle ilgili espri yapacaklara kafam girsin. makul sürede bitirmek yani... yoksa 3 saatte ben de bitiriyorum.

pre-edit: bir büyük ile kastedilen size tanıdık gelmediyse zaten bence yorum dahi yapmayın.
  • 1 şişe 70 cl jack daniels bitirmişliğim vardır ama rakı sanmıyorum . şuana kadar 35 cl üzerine çıkmadım tek başıma. denemedim bile .
  • bu gözler bunu gördü büyük konuşmamak gerek.
    sevdiğim bir abim bir büyük bitirip üzerine 3 bira cilası çekerdi. belki de hala çekiyordur bilemiyorum uzun zaman oldu görmeyeli. üstelik bunu haftanın 2-3 günü düzenli olarak yapardı.
  • eğer hayatınızda mutluluk eksikliği varsa ve bunu içkinin getirdiği karamsarlığıyla doldurmaya çabalıyorsanız bir süre sonra gelinen nirvana noktasıdır
  • benim dikili'de bi arkadaş var, boy 2 metre, yürüyen içki şişesi gibi bişi, tek başına bi 70 lik içip, sürekli konuşur, seviyoruz kendisini.. ama olm az bi dur, ağzınla iç amk.
  • bir kez sadece bir kez 35’liği tek başıma içmiştim. 15 round boks yapmışım gibi oldum ertesi gün.

70lik rakıyı tek başına bitirme eylemi. *

artık 1 litre ve 1.5 litre de çıktığından büyüklük kavramı ufaktan değişti sanki.
  • hızlı içilmezse bitirilir yanında meyve falan yiyip su içerseniz ertesi gün anksiyete dışında dert oluşturmaz. karaciğer hoşnut olmaz tabi o ayri konu.
  • şu an en çok ihtiyacım olan şey sanırım. hava henüz aydınlık. kalın perdeleri çekip grup yorum'dan bir playlist oluşturmak lazım.

ölesiye ışık hasretiyle solmuş bu yüzlere grev grev güneş doğmuş dost.
    artık kaybedecek bir şey yok.
hesabın var mı? giriş yap