şükela:  tümü | bugün
1441 entry daha
  • en güzel deneyimlerinden birini yaşamak isteyen, normalde de tek takılmanın keyfini bilen herkese öneririm.
    plan yapmadan otel ayarlamadan yaz sonu kısa süreli bir tatil istedim. sırt çantamı alıp çıktım antalya'ya.

4 gün olduğu için yetmedi bile, ama tek gitmenin güzelliğini, anı yaşamanın değerini anladım. yok burası, yok şurası derdi yok, şunu yapalım bunu edelim hiç yok. o an canın ne istiyorsa o..

telefonu sadece akşam 1 saat kullandım aileyle konuş, fotoğraflara bakıp seç kapat.

kendinizle olmaya tahammülünüz yoksa yapmayın tabi :)
  • kasım sonu yapacağım. balkan turu planladım. 3 gün belgrad, 2 gün bosna, 1 gün de kotor. sorun çıkmazsa belgrad’dan araba kiralayarak yapacağım. toplamda 1500-1600 km yol yaparak tekrar belgrad’a döneceğim. her kilometresini iple çekiyorum.
  • vallahi hiç yapmadım,artık yapamam medeni halden .ama kulağa hoş geliyor .
  • gencligimde tek başıma 4 yıllık bir tura çıkmıştım
  • 2 hafta önce yaptığımdır.
    keyif almak istiyorsanız ve kendi aracınız varsa tavsiye ederim.
  • gözünde büyütenlerin önce konser, sinema gibi etkinliklere tek başlarına katılmaları, dozları ufak ufak alıp olayın zevkini çıkarmaya başlamaları tavsiyemdir.

kimse şuna dönüşmesin. kendinizi sevin.

(bkz: insanların tek başına bir aktivite yapamaması)
  • gerçekten bir denemek istedim ama önce önerilere uyarak ufak ufak etkinlikle yaparak başlayacağım. sinema, yemek vs.
  • yalnız başıma bişeyler yapmaya başladığımdan beri zamanı daha iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. ‘oraya mı gitsek buraya mı gitsek, ne zaman dönsek, ne yesek yok ne içsek, hadi bi selfie çekinelim, story’e ne yazacağım, dur bu olmadı bi daha çekinelim, benim işim çıktı, başka bi arkadaşım da bizimle gelmek istiyor.... ‘ bu böyle sürüp gider. artık planlarımı kendim yapıyorum gelmek isteyen gelir, hatta bazısını özel tutup yalnız başıma bişeyler yapıyorum. tatil planı yapmayı da bu kış için düşünüyorum da henüz ne yapacağıma karar vermedim. sadece konsept olarak kar tatili olacağı belli.
  • danismanlik isteyene verilir..
13 entry daha