1443 entry daha
  • kasım sonu yapacağım. balkan turu planladım. 3 gün belgrad, 2 gün bosna, 1 gün de kotor. sorun çıkmazsa belgrad’dan araba kiralayarak yapacağım. toplamda 1500-1600 km yol yaparak tekrar belgrad’a döneceğim. her kilometresini iple çekiyorum.
  • gözünde büyütenlerin önce konser, sinema gibi etkinliklere tek başlarına katılmaları, dozları ufak ufak alıp olayın zevkini çıkarmaya başlamaları tavsiyemdir.

kimse şuna dönüşmesin. kendinizi sevin.

(bkz: insanların tek başına bir aktivite yapamaması)
  • miss
  • bu sene snowboard sezonu açıldığında (aralık-mart) erciyes’te deneyimlemeyi düşündüğüm 2 ya da 3 gün olarak planladığım tatil. umarım beklediğim gibi geçer eğer öyle olursa bir sonraki planlarım için değişiklik yapabilirim.
    (bkz: kafa dinlemek)
  • gerçekten bir denemek istedim ama önce önerilere uyarak ufak ufak etkinlikle yaparak başlayacağım. sinema, yemek vs.
  • danismanlik isteyene verilir..
  • bir yeri gezmek amacıyla gidildiğinde kolaylıkla yapılır. tamamlaman gereken bir rota ve yapılacaklar listen vardır, onun üzerinden yürürsün. senin için aşman gereken bir challengetır adeta. fakat kafa dinlemek ve bir şeylerden bir süre kaçmak için yapılmak istendiğinde daha da zordur. zira kendinle yüzleşmek zorunda kalırsın.. an'a odaklanmanı engelleyen dış ve iç etmenlerden kendini soyutlaman gerekir..

aslında imkan olsa da şöyle bi uzakdoğuda, tropikalde bi ay kaybolsak kimseye sormadan etmeden..
1986 entry daha
hesabın var mı? giriş yap