• dinlenmenin, eğlenmenin, uzaklaşmanın en güzel yolu. insanın kendine yakınlaşması. bu fevkalade aktivite en güzel phuket’te yapılır. insan doğayla baş başa kalır; sinirinden, stresinden bir güzel ayrılır.

şimdi phuket uçak fiyatlarına bakıp canını sıkma. olips’in ferahlatan seyahatler yarışmasına katıl, phuket kumsallarında çıplak ayakla yürüme hayaline bir adım daha yaklaş. #tbtbitti diyorsan, phuket’te yepyeni ve göz kamaştıran fotoğraflar çekebileceğini de unutma.
    yarışmaya katıl.
  • kendi kendine yapılabilecek en büyük kıyaktır.
  • evlenmeden önce yapmayıp büyük pişmanlık duyduğum aktivite şimdi maalesef mümkün gözükmüyor. ama sahiden içimde kaldı.
  • evli olanlar için ;

(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
  • amacın eğlenmek mi yoksa kafa dinlemek mi olduğuna karar verilip öyle çıkılması gereken tatildir.

aksi takdirde tatil eziyete dönüşebilir.
  • bu yıl yaptım. atladım arabaya gaziantepten mersine ordan istanbula kadar tüm kıyıları gezdim dolaştım. bagaja 3 kişilik çadırımı sandalyemi attım. kıyıda gittiğim heryerde hayat bulmuş gibiydim. benzin maliyetlerim 2 bin lirayı aştı ama bu zamana kadar yaptığım en güzel tatildi. herkese öneririm.
  • aşırı harika bir aktivitedir
  • çok güzel bir deneyim. tavsiye ederim.
    yaklaşık 20 yıl önce yaptığım ve gayet keyif aldığım bir tatil.
    bir rota belirle, kafana göre konakla, kafana göre takıl. mis gibi.
  • insanın kendi kendine yetebilme halidir. ki kendine yetemeyen kimseye yetemez değil mi ? neyse konumuz bu değil.
    şimdiye kadar bunu deneyimlememiş olanlara tavsiyemdir ölmeden önce mutlaka bir kezde olsa tek başınıza tatile çıkın..

neredeyse tüm tatillerime yalnız gitmeyi tercih ediyorum.
    tepemde hadi şunu yapalım hadi bunu yapalım diye kafa şişiren ya da memnuniyetsiz, uyumsuz insanlar olmuyor. canım o gün ne yapmak istiyorsa onu yapıyorum. denize gitmek için bile 2 saatte hazırlanan mıymıntı tiplerin tatil süremden çalmasına izin veremem.

yalnızlıktan bu kadar korkmayın.
  • on sekiz yaşıma girdiğim yaz iki kere gerçekleştirdiğim eylemdir. tek başına olmanın keyfini yakaladığınız zaman,devam edersiniz. bugün bile o zaman yaşadığım deneyimlerle şekillendiğim ve hâlâ tek başına tatil yapan biri olduğum için önemli bir konu olduğunu düşünmekteyim. özetle tek başına kalabalığın içerisinde bulunmanın gücünü bir deneyimleyin.
hesabın var mı? giriş yap