• six feet under final sahnesi*.
  • şu sıra çok ihtiyacım olan eylem.
  • şahane bir eylem
  • metroyla gitmeyin gerisi önemli değil
  • ortalama ayda 1 tek boş hafta sonumda bunu yapıyorum. 700 km ötedeki evladıma hasretle yardırıyorum. bana çok şeyler kattı bu yolculuklar. götümü bakkala gitmek için bile kaldırmayan ben iç anadolunun ne kadar pis yolu ve insanı varsa tahammül ederek geçiyorum. sonunda kucağıma koşarak atlayan o minik haz topağının verdiği his ise her şeye değiyor.
  • işim gereği sık sık yaptığım eylem.uykunuz yoksa gayet eğlencelidir. en büyük tehlikesi ise çok seyahatten ötürü yolları ezberlemeniz ve farkında olmadan hızlı gitmektir.
  • araba iyiyse ipod varsa cruise control varsa gece de karda da yolculuk yaparım hiç acımam
  • 8 saat üzeri ise denemeyin... malum yorgunlu ve uyku hali o yukarı da bahsedilen zevkli yolculuk vs. hissini vermez,canından eder adamı. çok takla atan, yoldan çıkan araç gördük... mutlaka biri olmalı yanınızda, uzun yol, özel araçla ancak öyle çekilir... sevgiler.
  • motorsiklet ile yapilani ayri bir guzeldir... hele bir de daglik alanda deniz kiyisindan henuz yeni dogan gunes esiginde gidiliyorsa, otomobil ile giderken daha once fark edemediginiz bircok detayi gormenizi, cam agaclarinin taze kokusunu iliklerinize kadar cekmenizi saglar... bir ruyadaymiscasina yorulmadan hizlica kosmak gibidir...

o kadar da degil canim, sicakta bunaltir.
  • ölmeden önce yapacağım şey..
hesabın var mı? giriş yap