• eve giren sivrisineğin sadece ama sadece sizi rahatsız etmesi. sadece sizin oranızı buranızı şişirip, sadece sizin kanınızı emmesi. oysa olsa evde bir ademoğlu daha ara sıra onu da taciz etse. hayatın müşterekliğinin tadına varsak daha bir güzel olur sanki:p
  • bağıra çağıra şarkı söyleyebilmek. karanlıkta sadece bir monitörün ışığı eşliğinde oturabilmek.

edit: kusura bakmayın kafam pek güzel. bunların tam tersini de akıl edip yazamadım.
  • yalnızlık hissinin yalnız olmak gibi olması

http://www.youtube.com/watch?v=uwaktidgkxc
  • ölümün farkındalığı arttıkça hayatınızda, normal insanlardan başka korkarsınız ölümden. durup dururken duvardan düşen saat sizi paranoyakça düşüncelere sevk eder. ya altında olsaydım? başıma düşseydi? beyin kanaması geçirseydim? kaç güne bulurlardı cesedimi?
  • tek başına yaşamak, lağım faresinin evin içinde sizle göz göze gelmesine rağmen üzerinize yürümesini sağlar.
  • tek elle bir turlu takamadiginiz bileziginizin klipsini tirnagiyla acip takabilecek kimse yoktur.

onemli bir telefon beklerken dusa girilmesi ve bu esnada telefonun calmasi durumunda iceriden getirip size verecek kimse yoktur. pasa pasa cikar alirsiniz, yerlere sipir sipir su bosalta bosalta.
  • eğer evinize kargo,posta benzeri bir şey gelmesini bekliyorsanız, ya da herhangi bir beyaz eşya servisi gelecekse evde onları beklemek zorundasınızdır. sizin yerinize kapıyı açacak kimse yoktur onlara.
  • banyodan sonra sırtınızda saç kalmışsa, onu kaşındırana kadar farketmemek, alamamak...
  • paranomal activity 2 yi izlemeye baslamak ama sonunu getiremeden isiklari acik birakip uyumak. baska yolu yok bunun
  • kendi tükürüğünle boğulma ihtimali.
hesabın var mı? giriş yap