şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte bolca bulunan tiplerdir.
  • o benim
  • 20li yaşlarının başında siyasetle ilgilenmemesinin ceremesini 2002den beri çekmekte olan tiptir. o yüzden; ilgilenin..
  • ihtiyacı olduğu dönemde bulunduğu içindir.
  • geleceğini siyasetin belirleyeceği , üçüncü sınıf ülke vatandaşı tiptir. haklıdır.
  • platon yaklaşık iki bin yıl önce en önemli dert olarak siyaseti belirtirken bunla ilgilenmeyelere idiot diyordu. siyaset anlamlıdır.
  • siyaset derdinde olmayan tiplerden kat kat iyidir.
  • toplumsal hayatı derinden etkileyebilecek değişikliklere gebe bir siyasi ortamın mevcut olduğu ülkemizde mantıklı davranan tiptir. apolitik olmakla övünen yada “futbol sevmiyorum” der gibi “siyaset sevmiyorum” diyen insan da sığlığın kitabını yazmaktadır.
  • görende ilgilenmeyenler atomu parçalıyor sanacak.
    nargile kafede bir elde tespih bir elde cep telefonu ile sağa sola kardeşim çekmekten iyidir.
  • tek derdi siyaset ha ...
    ulan benim çocuğum sınavda okul birincisi iken katakulleye getirilip gelecek yıl ki sınav da acaba sadece mahallemizdeki siktirboktan bir liseye mi gider endişesi,
    3 ay içerisinde 4 kez fatura çıkartan elektrik dağıtan bir şirkete zam yaptıkları anlaşılmasın diye ayda 2-3 gün kaydırarak fatura tarihlerini haziran ayı bitmeden yeniden haziran faturasını ayın 13 ünde kesmeleri,
    ay sonuna daha 2 hafta kala bukadar parayı napıcam amk dediğimde,
    bana bu problemlerimi ve daha nicelerini ''sanat'' ''spor'' ''moda'' vs gibi ilgli konularda çözebileceksen '' vallahi siyaset tek derdim olmaktan çıkar''
    daha özgürlük adalet falan o konulara girmedim...