şükela:  tümü | bugün soru sor
  • küçük bir domatesi alır buzdolabından, yıkar, televizyona veya telefonundan açtığı videoya bakarken keser kahvaltı sofrasında. tabi ki meyve bıçağıyla.
  • yanında tek yumurta haşlayan ve sallama çayını da alıp keyfine bakan insanın yalnızlığıdır.
  • cherrydomatese geçme sebebimdir.
    "migrostan plastik bardak içerisindeki şeker domatesi de eksik etmem. tatlı niyetine, meyve niyetine patlatırım ağızda."
  • ulan az önce kestim tost ayarında peynirli sandviç yaptım kim ispiledi hemen!
    edit: kimse salça olmasın domatesime
  • bazen bir salata bile cok gelir, küçük bi dilim peynir keser. bazen cay bile demlemez sallama içer.

çalan müzik yada tv karşısında kahvaltısını genelde 10 dakikada bitirir.

ben bunu cok yaşadım.. ama yıllardır bu yalnızlığı yasamak ve eskisi gibi bunları hissetmek istiyorum. güzel günlerdi yalnız günler.
  • genelde yarisini da dolaba koyar
  • keserken yalnızlık koymuyor insana; ne de olsa alışıyor insan belirli zaman sonra...

fakat alışveriş zor. şundan 3 tane, bundan 2 tane, ondan 300 gr ver deyince satıcının yüzünde beliren anlamsız eleştirel bakışı sevmiyorum
  • yalnız adam domates de yemez.
    ekmek + peynir + çay. (sallama çay)

edit: de yi ayırdım. domates benim için çok özel. her zaman yiyemiyorum. kilosu 9.95 tl olmuş.