şükela:  tümü | bugün
  • beni derinden üzen bir durum oldu bu; zaman geçtikçe daha az aklıma geldiğini fark ettim. yüzün giderek silikleşmeye başladı. yüzündeki çizgileri, ayrıntıları unutuyorum yavaş yavaş. sesin daha uzaktan yankılanıyor kafamın içinde. bu da en az gidişin kadar hüzünlü.
    garip olansa, seni ilk gördüğüm günkü halin hiç değişmiyor zihnimde. sanki bir fotoğraf karesinden ibaretmişsin gibi. sanki, aslında hiç var olmamışsın da, aklım bana boktan bir oyun oynamış gibi.
    gerçekten var mıydın sahi? gerçekten sevişmiş miydik?
  • e napsındı fasulye mi ayıklasındı??
  • adı üstünde tek gecelik ilişki olarak nitelenen kişiye gereğinden fazla anlam yüklenmiş olmasının sonucunda ortaya çıkan veryansın ifadesi.
  • geceden hoşnut kalmamıştır.

böyle durumlarda kişinin peşine düşmeyiniz. çok itici.
  • bir tanesi aylar sonra bana ulaştı.
    "özledim" diye mesaj atmış. "şimdi mi aklına geldik?" dedim. "sözlük nickkini unutmuşum, zor buldum. özür dilerim" dedi. kırılsam mı sevinsem mi bilemedim.
  • berbat bir gece geçirmiştir, bir dişçiye görünülmeli ve ayrıca karşı tarafın medeni hali sorgulanmalıdır.
  • adı üstünde "tek gecelik". amaç zaten süreklilik olmadan sevişmek.
    yapışıp kalmasından iyidir.
  • ilişkisinin hakkını veren insandır.
  • (bkz: #78851722)
    biz bunu duş başlığı ile anlattık, biz bunu wak wak ördekle anlattık, biz bunu acıklı şarkılarla anlattık. biz bunu 6 saat otoparklarda araba içinde sarhoş olarak anlattık, biz bunu aynalara yazılarla anlattık, biz bunu size anlamanız için daha nasıl anlatalım bunların taktiği vur-kaç (!) libidonuzu lütfen kontrol edin sayın terk edilenler*