• sohbetleri keyifli oluyor.
    sıkmıyor, bunaltmıyorlar.
    neyi aradiklarini da neyi konustuklarini da biliyorlar.
    genelde saplantili olduklari veya gercekten sevdikleri bir erkek de muhakkak oluyor hayatlarinda.
  • türkiye'de öldürülme yüzdesinin yüzde yüz olması
  • hiç kimseyi ilgilendirmeyen kadındır.
    o ilişkinin yaşandığı alan onun özel alanıdır ve ayrıca kişinin bireysel özgürlük alanıdır.
    dolayısıyla hepimiz işimize bakalım, başkalarının özel alanından bize ne!
  • twitter'daki mistressler gibi yüzlerini gizlerler. tabi canım özgür kadın olmak her gün başkasına vermeden olmaz. ha bir de grup seks yapıyorsa daha özgürdür.

sermaye onun istediği gibi kullanır da fiziksel olarak beğendiği herkese veriyor diye tebrik edecek de değilim. sorsak kızınız üniversitede böyle takılsın mı desek çoğunuz hoş karşılamazsınız. erkeklerin sevdiği verici kadındır özet olarak. iffet konusuna girmiyorum çünkü iffet iki bacak arasında değildir* :)

edit: bu düşünceyi yobaz* bulan birkaç kadın çıktı tabi. özet olarak kriterlerimize uyan önümüze gelene vereceğiz tarzı bir zihniyetti buna çapkınlık diyorlar. kesinlikle umurumda değil sermaye onun istediği gibi kullanır dediğim gibi. bana göre saygı duyulacak bir yanı yok böyle bir zihniyetin. tek ricam olacak cinsel hastalıklarınızı millete yaymayın lütfen. birisiyle uzun ilişki yaşayacağınızda geçmişinizi anlatmaktan utanacaksanız veya yalan atacaksanız rezilsiniz. ileride çocuğunuz olduğunda anlatmaktan utanacağınız şeyler yapmayın.
  • başlığa bak elini sallasan 2829 tane meriç’e çarpıyor.

evet güzel kardeşim sözlük kadınları da bu başlığı takip edip yeşilinizi yakmak için can atıyorlar. hatta kahve veya bira içme teklifine müteakip seni evine davet edecekmiş, yanlış anlama hello kittyli pijama koleksiyonunu göstermek için.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
  • sıkıntısız kadındır, çevresine de sıkıntı yaşatmaz ta ki lavuğun tekinin sadece kendisine ait olmasını istediği zamana kadar. kızlar seçici olun biraz zobarlardan uzak olun.
    not: arada uğrayın beklerim :)
  • bize de verir belki denilerek ekşide övülen kadındır
    edit: az önce bu entry yüzünden bir feminazi bana allah varsa belanı versin dedi ahahah bu hangi boyut tam olarak?
  • yoktur böyle bir kadın. niyeti, doğru erkeği bulup kafeslemektir.
  • en sevdiğimdir. ne istediğini bilen, anlamsız triplere girerek ne kendini ne de karşısındakini sıkmayan "3.seviyeye" çıkarak her anlamda toplumdaki klişeleri yıkmış kadındır.
  • bacim kime veriyorsan ver de, buraya yazmanin alemi nedir.
    p.s. benim bu yazdığımdan “çünkü sen öyle bir kadınsın, anlarsın ya;))) çünkü ona var da bunlara yoh midir?” anlayan mala da buradan selam ederim.
hesabın var mı? giriş yap