• kadının dogasında da cok eslilik vardır. bunu da rahatlıkla savuyorsanız, bence de erkegin tek kadınla evlenmesi sacmalıktır.
  • birini idare ettin de ötekiler kaldı.
  • böyle konuşan mal kankalarım var. sanırsın yakışıklı, iyi okullardan mezun, parası olan , sosyal çevresi çok yüksek insanlar kendini bir kadına fazla görsün. olum sizi kim napsın lan , tek kadınla evlenmek saçmalıkmış, sanki bütün kadınlar sıraya girmiş sizi bekliyor 6-7li çipetpet.
  • e tek erkekle evlenmek de saçma?
    açın okuyun entrilerimde var:) aynı tohumdan niye çocuk yapayım ki sıra sıra? yani ben değil şahıs olarak, bu laf üstüne kadınlar da bunu düşünebilir.
    yaa beyefendiler durum o kadar basit değil, milyonlarca spermi varmış bak bak... git o zaman milyonlarca kadınla çiftleş becerebiliyorsan? iş fikfiklemeye gelince beylerde bir biyoloji bilimine gönül verme, bir evrimcilik... ama yemezler. uzun uzun yazacaktım neyse uykum geldi, işinize ve penisinize gelen durumlarında öne sürdüğünüz çakma bilimsel argümanlarınızı dinleyemem.
  • seviyorum ben bu konuyu dedim nanedir.
    şimdi sevgili suserim benim sen hiç kanundan bahsedildiğini duydun mu? bak dini falan geçtim öyle sikine çok güveniyorsun ya bak çok eşlilik olduğunda ne olur sana söyleyeyim.
    1- ali ağaoğlu gibileri 500 kadın alır sen elinde elizabet erkoğon çok eşlo olmoso lozum diye fantezi kurarken 31 ini çekersin. bak kanun dedim ama burdan yakayım.

2- lan geri zekalı bizler hayvanmıyız sik geç kalanına karışma. neymiş milyonlarca üretiyormuşuz ama kadınlar 1. sanırsın damızlık boğa beyimiz.

3- o aslında bir boka yaramaz ama evrimle buralara kadar gelmiş spermine sıçım diyerekten aynı zaman da doğabilecek her çocuk için yasal bir yükümlülük hazırladın mı yoksa ortalık piçler ile kaynasın mı istersin.

4- peki hiç kadına sordun mu sadece vajinasını elde etmeye çalışan ve buna da ama benim doğam sıçan yavrum 15 sn de işimi bitirip kaçıcam falan diye konuştuğunda kadının ne diyeceğini hiç düşündün mü?

5- yok ağa doğamız böyle falan değil olsa ben eşimi son 17 yılda aldatırdım. sikimde değil kadınlar . eşimi bulmuşum huzurum rahatım tatminim yerinde.

lan bu haline bulduğun kadın belli sen verecek 50 euro sonra alacak duj. sanki sıraya girmişler dimi geri zekalı kezban kadınlar. millette sanıyor ki kadınlar oooo biri ile evleniyor sonra en az 3 tane de jigolo buluyor böyle düşünen geri zekalı da hayaller için de yaşıyor.

kıssa dan hisse sevgili akıllı suserler. bir tane kendinize uygun kadın bulun (erkek veya kadında olabilir tercih sizin) hayatınızın sonuna kadar mutlu mesut yaşayın. bakmayın bu elizabethçilere.
  • birden fazla kadınla evlenmek için erkeğin zengin olması lazım gelir bir kere. mesela ali ağaoğlu adlı zatın bilmem kaç tane eşinden hiçbiri durumundan şikayetçi değil. biz buna karışamayız.

hepimizin konu hakkında bir görüşü vardır. mesela ben tek eşliliği savunurum daima. ama bu görüş beni bağlar.

zorla yapılmadığı sürece çok eşli bir evlilik yapan insanlar kendi kararlarını vermiştir. beni hiç ilgilendirmez.

işin özü şu ki çok fazla değişken var ve bu değişkenler herkesin hayatını farklı şekillerde etkiliyor.
  • evlerde yaşamak bizim doğamızda yok. ağaçlarda ya da olmadı mağaralarda yaşamalıyız.
  • ikinci bir kadınla evlenmezsin,onu satın alırsın.en sonunda bi bakmış boynuzlarını parlatıyorsun..

çomaristan'dan açılmış başlıktır.bir kadının seks gücünün erkeğin kırk katı olduğunu bilmeyen,çevresinde rol yapan kadınlar tarafından habire kandırılıp goy goylanmış saf beyanıdır..
  • saçmalık olmadığı basit matematikle kolaylıkla ispatlanır.

doğan bebeklerin cinsiyetlerinin oranlarına bakmak yeterlidir.
    erkek %51, kadın %49'dur.

bu istatiklere göre, her erkeğe kadın bile düşmezken;erkekler nasıl çok eşli olacak?

ya bazı erkekler bekar kalacak ve tüm kadınlar diğer erkeklere kalacak, ya da herkes eşini paylaşacak.

bir ihtimal daha var. fakat uzun vadeli bir çözüm. insanlara doğal yollardan çocuk yapmayı yasaklayıp, tüm çocukları laboratuvar ortamlarında yapacaksın. bu sırada da cinsiyetlere müdahale edeceksin.

başka bir ihtimal de yok.

bu başlığı atan ve savunanlar kendilerini bazı sorular sormalılar. yukarıdaki ihtimal sırasına denk gelecek şekilde sıraladım soruları .

1. faşist misin?
    2. gavat mısın?
    3. psikopat mısın?
hesabın var mı? giriş yap