şükela:  tümü | bugün
  • mangal severler icin oldukca pratik bi cozumdur. mangal kutudan cikartilip sabit kalacak sekilde ayarlanip kurulur. icinde hazir tutusturma kagidi, cirasi ve komuru mevcuttur. kagit tum koselerden tutusturulur ve mangal yaklasik bi kac dakika icinde hizlica yanar ve hazir hale gelir. isi bittikten sonra cope atilir. oldukca zahmetsiz, ekonomik ve keyiflidir. istedigin yerde ugrasmadan mangalini yakabilir ve istedigini pisirebilirsin. cok zevkli bisi gercekten. kav marka olanini yirmi liraya almistim, simdi yari fiyatina farkli bi marka buldum. umarim aralarinda onemli bi kalite farki yoktur.
  • az evvel varlığından haberdar olarak mutluluğuma mutluluk katan mangal.
    mağara bir soğuktu anlatamam.

arkadaşla pikniğe gidelim diyoruz ama dönüş yolu bayağı tepeye doğru çıkmayı gerektiriyor. o yüzden mangalı kim taşıyacak diye kavga ediyorduk. netten gördüm. umarım marketlerde bulurum. vakit daralıyor çünkü.
  • aldigimin icinde sosis gibi 4 parca komur vardi. 3 tane kofte pisirmez lan bu diyip 1 tane daha mangal aldim.
    nasil bir komurse veya komur bilesimiyse, yavas ama guclu yaniyor. 1 tanesi yaklasik 3 saat tam verimle yandi. diger mangali acmadik bile.