• aldigimin icinde sosis gibi 4 parca komur vardi. 3 tane kofte pisirmez lan bu diyip 1 tane daha mangal aldim.
    nasil bir komurse veya komur bilesimiyse, yavas ama guclu yaniyor. 1 tanesi yaklasik 3 saat tam verimle yandi. diger mangali acmadik bile.
  • çoğu yerde satılan, içinde lazım olan her şeyi barındıran mükemmel bir buluş.

3 çeşitten en ucuz olanı aldım o bile 20 lira, fiyatı bana bi tık pahalı geldi. ızgarası küçük, mangal kömürü az dedim ama her şeyi pişirdi daha bi o kadar daha pişirirdi. normal mangal kömürü alıyorsun içinden bi çıra anca çıkıyor ama bunun içine 4 köşesi için 4 çıra koymuşlar. kesinlikle ve kesinlikle çok pratik ve kolay yanıyor. eğer arabanız vs. yoksa boşuna mangal taşımakla uğraşmayın. çok sevdim, tavsiye ederim.
  • hayat kurtarıcıdır.
    bir çoğunun bagajında hayati önem taşıyan ilkyardım çantası esastır.
    bende de öyle fakat bir artı olarak bu kullan at mangallarından bulunur. *

yiyecek her an bulunur ama mangal mühim, mangal önemli hele bir de benim gibi et obur iseniz kullan at mangal kurtarıcıdır.
    olmadık anda şak diye çıkar, şak diye yak, şak diye at. mis*
  • sıfırdan ev kuruyorum, barbekü hastasıyım ve barbekü alırım diye teraslı ev kiraladım ama bi hafta oldu daha ocak kurulamadı. bi marketin sitesini gezerken gözüme takıldı ve bastım siparişi. resmen bir cankurtaran oldu benim için, bu akşam tavukları soslayıp yarın mangal partisi vereceğim. sonrasında hakkındaki görüşlerimi yazarım tekrar buraya, unutmazsam.

edit: önerildiği gibi dört köşesinden yaktım, kağıtlar yandı ve bitti, kömürlerle bakışırken buldum kendimi. eski usül yakmaya çalışacağım şimdi.

edit 2: düzgün bir mangal almaya karar verdim.

edit 3: kav marka almıştım
  • bazılarının içinde disk misali sıkıştırma kömür tozu bulunuyor ve uzun süre yüksek ısı vererek yanıyor ama bazılarında normal mangal kömürü kullanılıyor ve bu yüzden ısı miktarı ve süresi düşük olabiliyor dikkatli olmak lazım alırken.
  • mangal severler icin oldukca pratik bi cozumdur. mangal kutudan cikartilip sabit kalacak sekilde ayarlanip kurulur. icinde hazir tutusturma kagidi, cirasi ve komuru mevcuttur. kagit tum koselerden tutusturulur ve mangal yaklasik bi kac dakika icinde hizlica yanar ve hazir hale gelir. isi bittikten sonra cope atilir. oldukca zahmetsiz, ekonomik ve keyiflidir. istedigin yerde ugrasmadan mangalini yakabilir ve istedigini pisirebilirsin. cok zevkli bisi gercekten. kav marka olanini yirmi liraya almistim, simdi yari fiyatina farkli bi marka buldum. umarim aralarinda onemli bi kalite farki yoktur.
  • hakkında sorularımın oldugu alet edevat. hiç denemedim tek kullanımlıkları. kav marka aradım piyasada pek yok kor marka olanlar iş görürmü sözlük? önerdikleriniz hangisi kaç tane almak gerekir 3 kişilik bir mangal için
  • gerçekten bir cankurtaran dır. hayat kurtarır. 20 tl ye almıştım, mangalımızı yaptık güzelce. işimiz bitince de mangalı çöpe attık.
hesabın var mı? giriş yap