şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş 4.den sonrasını hatırlamadığı için öyle söylüyor. kuyruklu yalan.

edit: arkadaşlar başlık çığ olmuş büyümüş. galiba “bir oturuşa” açıklık getirmek gerekiyor zira bununla ilgili mesaj da aldım. bir oturuştan kastım her iş bitmiştir. akşam oturulmuştur. muhabbet başlamıştır ama yarın da iş yoktur. örneğin akşam 8’den sabah kaça kadarsa artık. bahsettiğim açık büfe otelde sabah barmenin önüne oturup geceye kadar geçen süre değil.

edit2: tuvalete gidilebilir. çişe dönmüş birayı bünyede saklamayalım. :)
  • 18 tane içmişliğim var, 12 ne amk.

edit: inanmayan suserler için haftanın 3-4 günü, gecede 8-9 şişe içiyorum.

edit 2: arkadaşlar ekstra içmeyin çok zararlı.
  • gerekli imkanlar saglanirsa dogrulugunu kanitlayabilecegim yalan.

gerekli imkan: 12 bira + tuzlu fistik.
  • artırıyorum.. 24 tane! evet 23'ten sonra son birayı garson ısmarladı, abi bi kasayı tamamlamadan bırakmam diye..
  • 12 bira dediğin 6 litre yapar. 6 litre birayı bırak su içemezsin kime neyi anlatıyorsunuz.
  • 2014 yılında. tabi ozamanlar bira 10 lira değildi. hayatımda ilk defa kendimi aşmış ve 12 adet tuborg içmiştim. sonrasında tek hatırladığım camın açık olduğunu sanıp arabanın kapısına, camına, üstüme kusmuş olduğumdur.bak ya hatırlayınca utandım.
  • 2 bira içince " beni siken yok mu" diye bağıran pembe götlü ekşiciler inanmaz mesela.
  • olmayacak bir şey değil. şahsen ben 11 içtiysem her hangi biri 12 veya daha fazla içebilir.
  • ben hep çay bardağıyla içerim*
  • içeni gördük , yalan değil. göçmenler sünger gibidir.