şükela:  tümü | bugün
  • düzenli alkol tüketen insanlar icin cok yüksek bir miktar değildir ama kesinlikle marifette değildir bu toleransta insanlarin karaciğeri deride sinyal verir.
  • 3-4 günde bir sızana kadar içki içiyorsanız 12 bira gayet ulaşılabilir bir değere dönüşebiliyor. hatta daha fazlası.
  • akşam saat 7-8 den gece 2 civarına kadar 11 tane içip 12. ile sokakta yürürken bi arkadaşın polis geliyo diye beni koparmaya çalışırken benim sinirlenip sokakta şişeyi yere atıp kırmam. özgüven tavan hahahah. güzel günlerdi. o raddeye 4-5 birada kusacak seviyeden gelmek, çünkü türkiyede minnoş bi insanken gittiğim yerde kızlar votka şişesiyle clubta geziyorlardı ...
  • çok rahatlıkla içilir.. ben misal 2017 senesinin 23 ağustos gününde oturup tek seferde 21 tane içmiştim.. ama sonuncusunu saymıyorum, miller'dı.. o kadar da abartılmaması gerekir.. isteyen ısmarlasın, gözünün önünde de içerim..

tarih: check
    küsüratlı sayı: check
    dikkat dağıtıcı ek bilgi: check
    iddia: check

gerçeklik: 1/10

edit: aahahaha, gerçekliğini kanıtlama yöntemine bak: gel, oturalım, ısmarla, gözünün önünde içeyim.. arkadaşım, ben de 56 tane kuzuyu tek seferde yerim.. hadi gel, ısmarla, kuzuları dizdir yan yana, gözünün önünde yiyeyim..
  • bir partide 13+ ile yaptığım mallıktır. gecenin sonu tabiki de kötü bitti
  • akşam 5ten gece 2ye oturduğumuz mekanda gerçekleştirdiğim hede
  • 4,5 sene barda çalıştım. 12 bira içen de var, 15 de. 1 büyük rakı içen de var, 20 shot tekila atan da var. 1 şişe viskiyi yanında sadece sigara içerek tüketen de var.
    50lik birayı 3.5, 70lik birayı 5.5 saniyede içen insanlar var arkadaşlar.
    konu alkolse anlatılan hikayelerin çoğu yalan olabiliyor. bizzat kendim 1 şişe içki içince blackout yaşıyorum.

2 tane 40 yaşlarında adam geliyordu bize. 11 parti tavla oynuyorlardı, 10ar bira içiyorlardı o sırada, ve kaybeden 1 kasa bira parası ödüyordu ve evde devam ediyordu abiler. günde 20-25 bira içiyorlardı kelle başına.
  • 30 cl haineken 14 tane içmiştim 4-5 saat içerisinde tekrar içerim

inanmayan arkadaşlarla hesabına iddaya girebiliriz
    istanbull
  • 0,3 lük 12 içilir. normal birşey.
  • bizim bir arkadas vardi, 12 bira ile ben elimi yikarim diyordu. biraz da o gunku ruh haline bagli neyse bu ikinciyi bitirdi ambulansa tasidik kendisini konser alanindan. bu da boyle bir animdir.