• süre uzun olduğu ve açık havada olduğu sürece bir sıkıntı olmaz. biraz mezelerle desteklemesi lazım. ha 6 litre sıvının vücuttan atımı uzun sürebilir ve zorlayabilir. düzenli alkol adam için pek zor değildir. yüksek promillerde ara ara gezdiğim ve birçok arkadaşımız gezdiği için abartılacak bir durum değildir.
  • düzenli alkol tüketen insanlar icin cok yüksek bir miktar değildir ama kesinlikle marifette değildir bu toleransta insanlarin karaciğeri deride sinyal verir.
  • ne zaman duysam (bkz: umut sarıkaya) gelir aklıma
  • 3-4 günde bir sızana kadar içki içiyorsanız 12 bira gayet ulaşılabilir bir değere dönüşebiliyor. hatta daha fazlası.
  • görüyor ve arttırıyorum.
  • akşam saat 7-8 den gece 2 civarına kadar 11 tane içip 12. ile sokakta yürürken bi arkadaşın polis geliyo diye beni koparmaya çalışırken benim sinirlenip sokakta şişeyi yere atıp kırmam. özgüven tavan hahahah. güzel günlerdi. o raddeye 4-5 birada kusacak seviyeden gelmek, çünkü türkiyede minnoş bi insanken gittiğim yerde kızlar votka şişesiyle clubta geziyorlardı ...
  • bir partide 13+ ile yaptığım mallıktır. gecenin sonu tabiki de kötü bitti
  • sen otoban muratı tanımamışsın. herifi tanıyana kadar ben de öyle şeylere ihtimal vermezdim fakat adam bildiğin sünger. sen bir bira içene kadar adam üç bira içiyor. güngören çeşme piyasasında kutucu olanlar şahsı tanıyacaklardır.
  • akşam 5ten gece 2ye oturduğumuz mekanda gerçekleştirdiğim hede
  • bunu övünülecek bir şey sanıyorsanız yanılıyorsunuz... sizin 100 lira verip yaşadığınız kafayı yaşamak için çok daha fazla para vermek zorunda kalmak, hele hele sağlığına daha da fazla zarar vermek pek de iyi olmuyor emin olabilirsiniz...
hesabın var mı? giriş yap