şükela:  tümü | bugün
  • killa hakan'in 2018 parcasi.

ateş düşer içine geceleri sıkıntıdan bir türlü yatamazsın tutulur vücudun kramplardan hiçbir yere adım atamazsın.
    geceler yalnız tek ne kadar erkek yiğitsin bakalım bir dene bakalım hirtin dondan çıkmış gibi çıkacak mısın gene
    çok baba kalte baktı yükseklerden yere geldiği yeri unuttu coştu nasihat almış olsa bile kaç kere
    çig süt emmiş insanoğlu özünde mi saklı acaba kanibal tanırsın sanırım köpeğim olur doktor lector hannibal
    tırnamı söktü götürdü etinden ayırdı götürdü seneler yalaka olan yapışır adama hani ineğin kıçındaki keneler var ya
    gözüne bakarak başlar başlatılır adı kriegler
    nedeni kendini bilmez bir iki üç piç freaklar yüzünden
    hangi yol gider düzüne başaramadım diye üzülme en derin bataklıklarda takıl ama kir bulaştırma yüzüne
    bakabilesin gözlere anlamlı derin derin donsun herkes
    essin killa rüzgârı serin serin

beni karanlıkta yıldızlara sorun aydın güneş ateşi gölgede korun
    kil üstüne yürür canlar kaynıyor kanlar tek atış tek şans anlayan anlar

parayla da alamazsın bazı şeyleri ne kadar da uğraşsan boşuna gider kırılır umutların yıkılır bir elde gel de uğraş
    kapamadın yedin cilleti it oldun âleme köpek
    biri paranın ucunu gösterdi di an diyorsun ağa nereni öpek
    sokaklar zamanını bekler gelecek elbet der bunun zamanı
    kurşun adres sormaz gelir hesabının tamamı ummadığın anda masada neye güvendiğin neyin varsa geride kaldı kasada dondun
    kelebek oldun uçabildin ama yapidin buza kondun
    sıfırdan başlar hayat bazen yeniden tekrar başa dönersin tüm verdiğin çaba emeği toprak altına gömersin paso
    pislik içinde sürünürsün bakın su adama derler eskiden çok babaydı haso
    konuşurlar yardım etmez kimse paso tehlikeye girdiğin zaman çıkmasını da bileceksin zor durumdan ani
    yabaninin de yabanisi vardır ama iş teknik style yani
    bir bildiğin varsa konuş söyle araştırıp da bulak
    madem babacan sağlamsın her yerde duyurak kulak kulak

beni karanlık da yıldızlara sorun aydınlık güneş ateşi gölgede korun
    kil üstüne yürür canlar kaynıyor kanlar tek atış tek şans anlayan anlar

klip

@aabbss uktesidir.

notu da şöyle:

killa hakan'ın 6 temmuz 2018'de çıkan albümünün çıkış parçası.
  • bu senenin parcasi olabilir, sagopanin geri donusuyle birlikte harika bir iklim olustu. sozleri o kadar anlamli ki basa sarip dinliyorum.

kapamadın yedin cilleti it oldun âleme köpek
    biri paranın ucunu gösterdi di an diyorsun ağa nereni öpek
  • old school, killa gardaş çizgiyi bozmuyor.
  • hakettigi degeri gorememis killa hakan sarkisi
  • sagocu ve cezacıları buluşturabilecek kalitede bir parça. "aga nereni öpek" kısmı dilime dolandı, gün içinde beş altı kez kullanmadan rahat edemiyorum.