şükela:  tümü | bugün
  • benim gibi motovlog hayranı birine, neredeyse her videosunu izleten vlogger. diksiyonu, sürerken taktik vermesi beni ilk etkileyen şeylerdi. özellikle los angeles'ı gezdirmesi de cabası.

izleyin,izlettirin öyle bir şey. kendi özel klibi de var. müzik bağımlılık yapabilir. tekerine taş değmesin. *
  • orta doğuyu kan gölüne çevirmiş ülkede yaşayan ve yaşadığı ülkeden özgürlük mesajı vereceğim derken cılkını çıkartan arkadaş.

kardeşim siyaset yapmayın, bi kerede
    tarafınızı belli etmeyin yaa. çekin güzel güzel videonuzu, gezdiğiniz yerlerin güzelliklerini gösterin, anlatın, motorunuzla takılın bizde zevkle, imrenerek izleyelim. biz zaten bıkmışız anladın mı? seni ince mesajlar veresin diye takip etmiyoruz ki.

videolar güzel, kurgu güzel vs..

eğer burayı okuyorsan naçizane fikirlerimi belirmek istedim. takipteyiz.

edit: tekrar okudum yazdığımı, biraz abartı yüklenmişim. kusura bakma kardeşim. ciddi anlamda memleket sevdalısı ve kesin takip edilesi adam.
  • severek izlediğim tek kanaldı. kanalı kapatmış. bi eyvallah videosu bile çekmeden! :(
  • merhabalar!
    geçtiğimiz günlerde ben de bir youtube kanalı açıp bu kervana dahil oldum.
    evet oldukça amatörce videolar var şuan (3*) ancak desteklerinizle beraber daha iyi videolar çekebilirim diye düşünüyorum :)
    son video için şöyle alalım :)