şükela:  tümü | bugün soru sor
  • olmayan şey.
    o yüzden sağda solda hiç aramayın yani. mecburen tek tek amele gibi sileceksiniz. ha birde silerken her entry arasında belli bir bekleme süresi bırakılmış ki, silen adamın parmakları uyuşsun, gözleri kör olsun. neyse buda son entrym olsun.

5 gün sonra gelen edit:
    poff, koskoca beş gün. o anki ruh halimle bir aptallık yapıp, tüm entrylerimi silerek hesabıda sonsuza kadar kapatmaya çalışmıştım. bu süreçte öğrendiğim bir kaç şey oldu, hem sözlük hemde kendimle alakalı.
    sözlük yönetimi yılların tecrübesiyle, hesabını yada entrylerini silenlerin önüne geçebilmek için bir kaç engel koymuş. bunlardan birisi yukarda da bahsettiğim gibi entryleri tek tek ve arada bekleme süresi ile silinebilmesi
    ayrıca bir diğer önlemde hesabın tümden kapatılamaması. evet hesap kapatılamiyor, sadece askıya alınıyor (iyikide böyleymiş)
    ayrıca geçen 5 gün boyunca entrylerim sonsuza kadar yok oldu diye üzülürken, hesabi biraz önce aktive ettiğimde gördümki entryler çöp kutusunda bekliyor, ne kadar mutlu oldum anlatamam (ha çok entellektüel düzeyi yüksek entryler değildi ama olsun sonuçta bir emek vardı vede geçmişe ara ara seyahat ediyordum sayelerinde)
    bu saydıklarım sözlükle alakalı öğrendiğim şeyler. birde tabi kendimle alakalı tespitlerim oldu. 5 gün önce kapatırken, "dışarda hayat var gidip nefes alayım" demiştim. bu beş günde dışarda bi bok yokmuş onu farkettim. ayrıca ekşi sözlüğün farketmeden inanılmaz bir bağımlılık yaptığını ve dışarda nefes alayım derken, tam tersine, suyun altında nefes tutan bir dalgıç gibi hissettim. ancak 5 gün tutabildim o nefeside işte.
    her neyse, iyiki sözüne güvenilmez bir adamım. yani aksi halde, sözünün eri olsam ve ekşiye bir daha uğramam deyip kesip atacak bir karakterde olsaydım, şu anda eziyet çekmeye devam edecektim demekki. allaha şükürki kaypak bir adammışım.
    neyse, böyle aptallıklar yapmayın, ne ekşide nede gerçek hayatta.