şükela:  tümü | bugün
  • kedilerin sevgilisi, gözbebeğidir efendim. aynı zamanda da dünya tatlısı ve naziklerin de efendisidir.
  • o bir yazar, bu da benim bininci entrym.

ne yazsam da binin hakkını versem derken bu ortamda en değer verdiğim insanlardan birini yazmak istedim; bir ihtiyar delikanlıyı.*
    ihtiyar çünkü yaşı büyük, delikanlı çünkü öyleymiş gibi davranmıyor.

tdk, değer için bir şeyin önemini belirlemeye yarayan soyut ölçü, bir şeyin değdiği karşılık, kıymet olarak tanım vermiş.

tek tuş okan benim için bir değerlidir.

kadınlar sevmiş, bazılarını çok sevmiş, birini her şeyden çok sevmiş. sonra evladını sevmiş onun gibi, onun kadar, belki ondan çok. pırlanta gibi bir genç kız yetiştirmiş.

sonra ihtiyar olduğu için "lan ölürüm kalırım. kimsenin haberi olmaz. biri miyavlamasa diğeri miyavlar" diye eve dört tane kedi doldurmuş.
    gören hayvansever zanneder, halbuki bencil; istiyor ki cesedi yakışıklı iken bulunsun.*

öldüğünde bütün dolmakalemlerini ben alacağım için bir gün sesi çıkmasa kesin yoklarım. * bunu düşünemiyor.

öz şudur; tek tuş okan bey, çok iyidir.
    bu da benim bininci entrymdir.
  • adı festus okey'i andıran yazar.
  • "kayıp" olmuş, yazar... (?)

eğer burayı okuyorsan stop beni ara stop ya da şirkete uğra stop...
    (not: telefonun bende yok stop)

**
    şaşkın edit:
    hakkında yazılanlar üzerine şaşkınlıktan şaşkınlığa sürüklendim...
    ama bir bildiği vardır elbet...
  • kayıp ve öyle de kalacak olan yazar.

bana okan bey nereye kayboldu diye soruluyor; lütfen sormayınız. biliyorum ama tek kelime edecek değilim. iletişiminiz varsa o kanalı zorlayın kendisi size gerekli açıklamayı yapacaktır eğer yapabilecek ise.

benim için sözlükte güvenilir dostluk kavramının altını boşaltan kişi olmuştur. yukarıda yazdığım 1000. entrym de bana ibret olarak kalsın; silmeyeceğim.
  • şaibeli kayıp yazar.

nerelere kayboldunuz okan bey?
  • yazdıklarını yazık ki silmiş olan sevgili badimdir, tek tuş.
    dönerse, ıslık çalacaktır :)
  • gitmiş olamazsın. belki de gitmemişsindir. o son birayı içmeyecektin. (bkz: swh)
    olur da geri dönersen bakarız bir çaresine. o sokağa bile uğramıyorum artık. başka bir sokak buldum şimdi. dar ve sidik kokulu gibi. ama sen fazla oturmazsın zaten. en az, en çok ne varsa işte.
  • nereye gitti bilmiyorum ama olur da dönerse 100 yaşında falan demeden kendisini döveceğim. bu da burada dursun.