şükela:  tümü | bugün
178 entry daha
  • kötü de olsa reklam reklamdır mantığıyla sikimsonik bir teori ortaya atan yazar başlığı.
  • o da laf mı yav. bizde +4 tane de kedi tuvaleti var. totalde 6 tane var yani. ama biz bir tanesine sıçmayı yeğliyoruz.
  • başlığı açan trolün fikrini savunma adına örnek verdiği kitap olan psychology in the bathroom'ın giriş bölümünde geçen ana fikre göre, temizlik önlemlerinin düşük olduğu topluluklardaki yüksek seviyeli parazit kaynaklı hastalık korkusu insanları ortak tuvalet kullanmak zorunda kaldıkları diğer insanlara karşı önyargılı ve tetikte bıraktığından, yeni fikirlere kapalı ve güvensiz hale gelmelerine yol açıyormuş.

kaynak

eğlencesine saçmalamış bir trol belli ki. lakin fazla saçmalamış.
  • ufak tefek evde yaşayan insanlar nolcak şimdi...
  • 2+1 evimde; 2 duş, 2 tuvalet olduğundan ve ben bu evde tek yaşadığımdan aşırı kültürlendiğimi öğrendiğim tespit.
    inanır mısın hepsine farklı domestos kullanıyorum ve kültürüme kültür katıyorum.

(bkz: nasıl kültürlendim)
  • çok tuvaletli aşırı hijyenik ailelerin her şeye rağmen prezervatif kullanmamalarının sonucu ortaya çıkardıkları düşünme yetisi oluşamamış organizmaların tespiti.

ulan ne tanım yaptım gece gece yahu latex (kauçuk) koktu ortam leş gibin.
  • halihazırda ev arayışındayken aklımın kenarına yazdığım tespit gibi tespit.
    bir tane var zaten her evde ikincisi de çoğunda var artık. çocuk odasına, hemen çocuğun dolabının yanına küçük yaptırırım bi tane ya da lazımlığıyla idare etsin bi süre. misafir yatak odasına iki tane yaptırsak yeter diye düşünüyorum. salonun da bir köşesini 2 pisuvar 3 klozet bi de rahat edemeyenler için alaturka tuvalet ile kapatsak kültür düzeyimizi anca yükseltmiş oluruz herhalde.
    yaşadığım aydınlanma için başlık sahibine teşekkürler.
  • memur maaşıyla paramız 1 tuvaletli eve yetiyordu napalım şimdi ölelim mi ?
  • ailecek çok şaşkıniz. kültür bakanligina konuyla ilgili araştırma yapilması için mail attim. hiç olmazsa çikan mantarlar kültür mantari olsa bari.
  • tek tuvalet olduğu için sonra kullanacak olana saygı duyması gerektiği için . temiz bırakan saygılı olan ve bu kültüre sahiptir...
72 entry daha