şükela:  tümü | bugün
  • her seyi cok eyi coh guzel isleyen yurdumuz trafigindeki tek kusurdur. oyle degil tabi ama benim gozume en cok batan kusurdur. bu amk evlatlari yolun girisindeki tabelayi gormez (zaten neyi goruyorlar ki?) girer ya da daha kotusu gorur ve hatta sokagin tek yon oldugunu bilir yine girer.
    yuzsuzluk ise surada basgosterir:

tek yon olan sokakta olmasi gereken yonde trafik akisi zaten vardir, bu da tersten sokagin basinda dikilir ve punduna getirip iceri dalmak icin beklemeye baslar. dogru yonde akan araclarin suruculeri bu itin suratina bakar ama it, adi uzerinde alfa kopekle gozgoze gelmek istemeyen erkek kopek gibi gozlerini kacirir, baska yone bakar, iyice follos olmussa sirinlik yapmaya calisir. tabelayi gosterirsin orali olmaz.

bunlarin en yirtiklarindan birine gecen gun denk geldim hem de evimin onunde. evin onunden gecen sokak da tek yon ve tek serit. dogru yonde girmisim, evin onunde dortluleri yakarak karimin inmesini bekliyorum. yani dogru yonde gelip benim arkamda bekleyecebilecek arac var ise ona karsi sorumluyum ya devam eder onunu acarim ya da iner derim ki "kardes 15 sn bekleticem seni uygun mudur?" karsima bir doblo dalyaragi geldi kafa kafayayiz bana el kol yapiyor arabanin icinden... ben de ne is seklinde el isareti yaptim istifimi bozmadan. bu bakiyor bekliyor vs.. yollarin hakimi ya ben hemen harekete gecmeliyim onun icin. cunku doblo beklemez. ya da transformers gibi arabayi ayaga kaldirmaliyim ki bacaklarimin arasindan gecsin. bi yandan da dusunuyorum bu amk evladi konuyu uzatirsa arabadan inicem bogucam bunu diye. ama diger yandan ust bas da cok musait degil hay allah diye dusunuyorum. baya hazirlaniyorum yani mental olarak. fakat abi cok atarli bi sekilde git gellerle dondu ve geldigi yonden siktir olup gitti. bu sekilde bir tek yon yuzsuzu savusturulmus oldu. bu orospu cocuklarina prim vermeyin, yonunuzu savunun arkadaslar.
  • (bkz: ters yönden gelen araca yol veren polis) gördüğüm için asla bitmeyecek olan yüzsüz çeşididir.