• --- spoiler ---

sonunda birileri ölüyor.

--- spoiler ---
  • islamcı teröristler, insan infaz ederken söylüyorlar. dün libya'da, bugün suriye'de.
    adam öldürmeyi, inandıkları değerler ile nasıl kabul edilebilir hale getiriyorlar anlamak mümkün değil.
  • http://www.youtube.com/watch?v=gj4-qqawsfq orneklerini sivas katliami belgeselinde cokca gorebilirsiniz...

olulerini yakiyor diye insanlara kafir diyen muslumanlarin

2 temmuz 1993 de insan yakarken attigi slogandir.

o gunden beri de duydugum anda kucukken korkardim simdi sadece geriliyorum...

hic bir sey ifade etmiyor bende.

ha inanca saygi mi diyorsun?

sen masum insanlari bir otelin icinde yak; katlet bana de ki bunu yapanlar musluman degil, islami kullaniyor falan de...

ben de inanca saygi duyayim oyle mi?

ben de sana inanayim?

yuru lan yuru...
  • bir nevi street fighter'daki süper barını doldurma hareketidir.

- tekbiiir (level 1 bar)
    - tekbiiiiiiiiir (level 2 bar)
    - tekbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir (level 3 bar)

sonrasında gelen sert hızlı bir allahükber ile tüm rakipleri altedebilirsiniz.

ps. haliyle süper barınız boşalıyor. kısa tekbirlerle veya uzun tekbirle yeniden doldurunuz.

(bkz: türk milletinin afyonu tekbir getirmektir)
  • itri nin bestesidir.makamı segah tir.
  • erkan oğur'un yazı tura filminin deprem sahnesinde seslendirmesiyle o sahne de hayat durmuş gibi gelmektedir. erkan oğur'un tasavvufa ilgisi zaten bilinmektedir. ama tekbiri seslendirmesi ayrı bi soluk getirmiştir.
    genel olarak tekbir bayram namazlarında müminler tarafından sade bi şekilde seslendirilir. ama erkan abi öyle bi seslendirmiş ki sadece hiç bi yorum yapmadan dinlemek düşer bizlere. tekrar tekrar dinleyip hüzünleniyo insan.
  • biber gazı ve polis copuna karşı koruyucu. bu ikili ile karşı karşıya kaldığınızda tekbir getirirseniz korunursunuz.
  • bir düşünün hemen arkasından, hep şiddet gelen bir ses duyuyorsunuz. korku veren bir ses. nedir bu? bir dine daha fazla zarar verilebilir mi?

islamın en büyük düşmanı islamcılar.
  • depremzedelerin kurtarılmalarının ardından başvurulan slogan. şöyle ortamda tekbir getirenler ve bu zihniyet sebebiyle yeni depremlerde yeni can kayıplarının olacağı da garanti. sanki depremzede allah’ın gazabına uğradığı için incecik demirle yapılmış evinin enkazında kaldı sanki kurtarma ekipleri değil de allah kurtardı. bu zihniyetin amına koyayım. tekbir getirenler bir sike derman olsa gam yemeyeceğim anca şov. sanki dua ile enkazı kaldırıyor orospu çocuğu siyasal islamcılar.
  • bazı insanlar gelini evinden alırken getiriyormuş.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkarmayan şeyler)
hesabın var mı? giriş yap