şükela:  tümü | bugün
  • öğretmen çağlar özdemir'in teşekkürü: kendisi ile irtibat kurduğumda, bütün ekşi sözlük yazar ve okuyucuları için ''ilginiz, alakanız ve duyarlılığınıza çok teşekkür ederim. farkındalığın artmasında sizin de payınız oldu. böyle böyle engeller aşılacak:) sevgiler'' notunu iletti.

minik öğrencisi zeynep uysal'a, muzaffer barışyurt ilkokulunda sabah düzenlenen 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı gösterileri sırasında unutamayacağı bir güzellik yaşatmış olan çağlar özdemir adındaki öğretmendir. buyrun

ve değerli öğretmenimizin fb sayfası

küçük bir hatırlatma 1: (bkz: lösemi hastası berfin için yardım kampanyası) bir tüp kan=1 can. teşekkürler.
    küçük bir hatırlatma 2: sevgili @beyrut'a gidelim mi nick'li yazarımızın bilgilendirdiği önemli bir konu hakkında gösterilecek duyarlılık için çok teşekkür ederim. sağlıcakla...(bkz: 23 nisan 2016 devrim yilmaza yardim kampanyasi)
  • gözlerim yaşardı... sen ne güzel bir öğretmensin. bir çocuğun hayatının başlangıcında akranlarından farkının olmadığını daha güzel nasıl ifade edebilir bir öğretmen?

üstelik gönlü olsun diye yapılan bir eylem de değil. ciddi anlamda çalışılmış, özen gösterilmiş bir gösteri hazırlamış minik öğrencisi için. sadece durumun güzelliği için değil gösterinin güzelliği için de izledim.

sizin sayenizde mutlu bir ülke olacak bu ülke. sizin maaşınıza, tatilinize laf edenlerin akıllarına, kalplerine mühür vurulmuş. sizin gibi öğretmenlerin alacağı maddi değerin hesabı yok.
  • güzel yürekli bir insanın ne kadar doğru bir mesleği seçmiş oldunu gösteren öğretmen.
    bu insan da öğretmen, her gün üçüncü sayfa haberlerinde okuduklarımız da öğretmen.
    işte hep bu yüzden adil bir psikotesten geçmeli öğretmenler.

o şanslı kızımızı okuldan soğutmayıp, onu kucakladığı için ben öğretmenin ellerinden öpüyorum.

ekleme:
    okuldan soğutma olayı dememin sebebi yıllar önce şahit olduğum bir durumdur. aklıma geldi yazmak istedim.

kardeşim ilkokula başladığında çocuk felci geçirmiş bir arkadaşı vardı. dönem ortasında başlamıştı. urfa'dan göç etmiş kalabalık bir ailenin çocuğuydu.
    ben de ortaokuldayım o sıra. öğretmen elini sürmüyordu çocuğun hiç bir şeyine. ne beslenmesine, ne tenefüsüne. öğretmen öyle davranınca diğer çocuklarda dışlıyordu doğal olarak.
    küçücüktü çocukcağız bir de. biz öğle arası onun yanına gidip otururduk, konuşurduk, beslenmesine yardım ederdik rencide etmeden. çünkü biz ailemizden böyle görmüştük.

demem odur ki bu adam cennetlik! umarım hakettiği değeri görür insanlardan.
  • onca yakıp yıkana rağmen ve ne kadar kötü giderse gitsin,sadece bir güzellik için bile yaşamaya değer dediğimdir.dengeyi sağlayan da tam olarak böyle güzel insanlar.onlar bin olsa,biz bir,yine de yeteriz.
  • benim gözlerim yaşarmadı, baya ağladım. böyle güzel, sağduyulu ve düşünceli insanlardan biraz daha fazla görsek en azından geleceğe dair umudumuz yaşasa. kaç yıldır alıştık saçma sapan suni gündemlere, çomarlara, komplo teorilerine. günde bir kez hadi onu da geçtim haftada bir şöyle güzel şeyler görsek, hissetsek fena mı olur?
  • cok zor gecen bi gunun ustune ilac gibi gelmistir. gun boyu uzuntuden agladim, kapanis aglamasını da boyle guzel bi olayla yapiyorum. sen cok yasa ogretmenim, ayagina tas degmesin.
  • ilim öğreteceği kızla batılı kafirlerin adetleri mucibince dans denilen rezilliği yapıp günaha giren muallimdir. muhtemelen solcu, atayist, alevi, laayik, atatürkçü, cehape zihniyyetli, evrim teorisyeni, paralelci, fetö üyesi, gezi olayları destekçisi, akp muhalifi, komunüst bir günahkardır. mekteplerimiz ve çucuklarımız bu sapık kafalardan ne zaman kurtarılacak ya rabbim ? maarif nezaretimiz ne hallere gelmiş, kimlerin eline düşmüş !

ayrıca, aralarında nikah düşeceği için bir nevi zina da sayılabilir.
  • hani, " dünyayı güzellik kurtaracak " diye bir söz var ya. işte o güzellikleri böyle insanlar var ediyorlar. sağ olsunlar.
  • ne ağliycam be, saçma saçma şaapmayın... hımpss... snıfff...

helal olsun demek isteyenleri şöyle alalım:
    https://www.facebook.com/caglar.ozdemir.315