• fenerbahçeliliğini takdir ettiğim, iyi ki fenerliyim dedirtebilen kaliteli insanlardan.
    (bkz: celal pir)
    (bkz: kenan onuk)
    (bkz: rıdvan dilmen)
    *
  • sabah sabah aklıma nereden geldiyse ben çocukken spor toto reklamlarında da oynamıştır, hem de bir papağan ile:)
    papağanın söylediklerini kaydedip oynamamış, kendi kuponuyla 2 tutturmuş, papağanınkiler 13+1 tutturmuştu, sonra da bu kez papağanın söyledikleri ile oynayıp 2'de kalmıştı. bir hışımla papağanın yanına gelip, "yaktın beni, senin yüzünden "diye yakınırken papağan " eee kuş beyni ile oynarsan böyle olur" demişti!

hakkını vermek lazım ki o kadar yıl geçmesine rağmen insana böyle de 5-6 yaşında izlediği bir reklamı dahi unutturmayacak bir profili vardır. iyi oyuncudur vesselam, yalnız papağan da çok güzeldi bu arada:)))
  • bir zamanlar emret muhtarım isimli dizideki muhtar rolü ile de akıllardan çıkmayan dev oyuncudur.

ülkemizin her tarafında tanınan yegane sanatçılarımızdandır.
  • 88 yaşında ve hala çok dinç..
  • kenarda köşede kalınca gülse birsel'e sataşmaya çalışmış kişi.

diyor ki gülse'nin dizilerindeki karakterlerin hepsi anormal. biraz da normal insan olsun. tekin bey, 30 sene oynayıp para kazandığınız, emekli olduğunuz kaynanalar dizisinde bir tane normal insan var mıydı? kantar ailesinin tamamı kayseri şivesiyle konuşan anormal bir aileydi. ya dünür tarafı? karısından korkan bir adam olan timur ve dominant eş tijen normal miydi? tijen'nin niiiiiiiiiiiii nidaları hala kulağımda. hizmetçin döndü ve şöförün bile anormal karakterlerdi. aradan yıllar geçti, yeni nesil bilmez mi zannettin nöri gantar?

sataşma linki
  • ben bunu sevdim.
  • o da 2013'te veda edenlerden oldu. kaynanalar'dan beri pek popüler değildi ama ismi insanda çağrışım uyandırırdı her zaman.
  • köyden indim şehire filmindeki kayserili kuyumcu rolüyle cok sevmistim kendisini. allah ahmet eylesin.
  • allah'ın belası bir yılda kaybettiğimiz güzel denizlili.
  • dedemin çok eski bir arkadaşıydı. o vesileyle tanışma imkanı bulmuştum. hatta 90larda toprak sergen 'in de oynadığı kaynanalar vari bir dizide oynuyordu. sahibi olduğu holding binası çekimleri karşımızdaki şirketteydi. sanırım gene dedem yüzünden orayı seçmişler.
    çok iyi sanatçıydı allah rahmet eylesin...

aklımda hep çin lokantasında eziyet çeken nöri gantar olarak kalacak....
hesabın var mı? giriş yap