şükela:  tümü | bugün
  • raki beyazi diye bir renk tonu olusmusken, fasarya olacak rakidir.
    yıllar sonra gelen edit: yok böyle bir lezzet. ukalalık etmişiz, vay ki vay.
  • çiş rengidir, içesi gelmez insanın.
  • bir iki yuvarlanıp, tadının ne menem bir şey olduğu bilinmeden milleti galeyana getirmiş, rakıcıları ikiye bölmüş post-modern sarışın türk rakısı.
  • yaninda kadeh hediyeside varmis.
  • $i$esi 35 ytl olan yeni lezzet. soylenene gore harikaymi$, ilk firsatta denemek lazim.
  • "ellenmedik, içine edilmedik bir rakımız kalmıştı, onunda içine işedi köftehorlar" - neyzen tevfik
  • içtikten sonra rakı içtim ölüyorum hissiyatı yaratmayan şeker gibi rakı. elite rakı. sevdim.
  • rakıda yenilenme sürecinin son halkası. kendi özel kutusunda satılan ve sarı renkte olan rakı. iki kez süzülmüş olması ve meşe fıcılarda bekletilmesi en önemli özelliği. mese fıcılarda bekletilmesi sanıyorum sarı renk kazanmasına sebep oluyor. ayrıca sisenin kapağının mantarlı olması da ilginç olmus. tadı her zamanki rakı gibi olmakla beraber içimi daha kolay. sadece 70cl.lik olarak bulunuyor ve alkol oranı da %45.
  • bir nevi black label olayinin rakida vuku bulmus hali.
  • ulan kolanın mavisini , rakının da sarısını yaptılar bakalım daha neler görecez bu hayatta dedirten seridir.