şükela:  tümü | bugün
  • tekirdağ’ın çorlu ilçesinde kaybolan engelli kız çocuğu. 2 gündür kendisinden haber alınmayan kız çocuğunun adı başak saral imiş. şu an twitter’da yoğun bir şekilde gündem yapılmakta, belki ekşici kardeşlerimizden gören ya da duyanlar vardır diye burada da paylaşıyorum. kaynak

edit: ekşinin desteği ile umarım en kısa sürede sağ salim bulunur.

edit2: maalesef bugüne kadar herhangi bir gelişme yaşanmamıştır.
  • çorlu'da kaybolduysa en kötüsüne hazırlanmak lazim. iyice bozdular çorlu'yu da.
  • maalesef 2 gün oldu ve hala yok, sevdiğim bi abimin yeğeni oluyor.umarım tez zamanda bulunur.
  • başlık yukarı çıksın. gündem çok yoğun arada göz ardı edilmesin bu yavrumuz.

her kayıp olayında yazıyorum ama yine yazayım. acaba müge anliya başvurdunuz mu? sosyal medya güçlü evet ama bizim için twitter neyse anneler, teyzeler, amcalar için de müge anlı aynı vazifeyi görüyor.

umarım bir saniye bile daha fazla dışarıda kalmaz yavrumuz.
  • duyuru'dan gördüm up'lamaya geldim.

"yeğenimiz başak saral, 1 mayıs akşam çorlu önerler mahallesindeki evinden çıkmış ve kaybolmuştur.

pembe bir t-shirt, fotoğraftaki yelek ve gri renkli eşofman altı giymektedir.

kızımız duyamıyor ve konuşamıyor. görenlerin, 0532 265 18 34 nolu telefona haber vermeleri rica olunur."

kızımızın fotoğrafı da bu:

https://pbs.twimg.com/…ia/d5z-a0qxsaayuy6.jpg:large

barça'yı ekrem'i tayyip'i bırakın da az başlığı yukarı taşıyın la. yazık, el kadar bebe daha. kavuşsun ailesine hayırlısıyla.
  • hala yok.. en son nerede görülmüş?
  • lütfen bulunsun. kötü şeyleri aklımıza getirmek istemiyoruz ama orospu çocuğu dolu memleket.
  • dikkat çekmesi gerekiyor.
  • tez zamanda bulunmasını dilediğimiz çocuk. ailesine (bkz: sabır) diliyoruz.
  • ne konuşması ne duyması var, hali nicedir tahmin edemiyorum.

başlığı yukarı taşıyalım, tiviti elden ele yapalım, ailesinin yanına dönmesine belki böylesi saçma bir şekilde bile olsa destek olalım:

https://twitter.com/…esi/status/1125053876237950977