• bunların en nadide en güzel örneklerini oluşturan liseli kısmına, sabah okula gidiş ve okul çıkışı saatlerinde otobüs veya dolmuşlara binerek rastlayabilirsiniz. açık bir ten, hokka burunlar, alımlı gözler, çıtır bünyeler, lepiska saçlar..
    zamanında tekirdağlı bir arkadaş, tekirdağlıyım ben herkesi beğenemem kızım, biz neler gördük lise çağlarında gibisinden bir laf etmişti. hadi len demiş bulunmuştum. geri alıyorum.
  • sakın güzelliklerine, iyi gibi davranmalarına kanmayın. gerçekten iyi biri olup olmadıklarını hemen anında bilmenizin imkanı yok. tanıdığım 3 kız oldu tekirdağlı, üçü de para için arkadaşını satan tiplerdi. çevirdikleri dolaplar, milletin yüzüne gülüp arkasından satmalar, birbirine düşürmeler yıllar sonra çıktı ortaya.
    siz siz olun, sırf tipi güzel, huyu güzel diye hemen güvenmeyin. o huyu güzel dediğiniz kız, yarın üç kuruş için sizi de satabilir.
  • bir başlık altında yazılan tüm entryler mi doğru olur arkadaş. kesinlikle uzak durulması gereken tiplerdir. hele terazi burcu gibi kararsız tiplerse kaçın. kaçabildiğiniz kadar hızlı kaçın.
  • asla evlenilecek kızlar değildirler.
    lükse aşırı düşkün, aşırı entrikacı, hızlı karar değiştiren kızlardır.
    erkeklerini hızlı bir şekilde fakirleştirebilirler. erkeklerini alkolik edip erken gönderirler.
    ezcümle hayatı paylaşmayı bilmeyen, mottoları rabbena hep bana olan pragmatist bir hatun türüdür.
  • aniden aşık olup, aniden bırakma ihtimalleri vardır. bu özellikleriyle tehlikeli denilebilirler.

ps: ya da kız terazi burcu kadını olduğu için öyle olmuş da olabilir :)
  • güzel, iyi içen, çok film izleyen, sohbeti sevilesi bir corluluyu bana hatırlatan kızlardır. (bkz: o değil de ben bi merveyi arayayım)
  • lüleburgazdan geçerlerken uğrarlarsa bir kahve içebileceğim kızlar.
  • benim karşılaştıklarım kıvırcıklı saçlı, tatlı, güzel kızlar idi. bir tanesi ile ilişkim de oldu. gayet uyumlu, yumuşak başlı biri idi.
hesabın var mı? giriş yap