• (bkz: tekken)
  • bursa anadolu lisesi'nin efsanevi din hocasi.

"bir gün bir garinca bir tahil ambarina girer...", "hele at o topu iki penaltı çekeyim..." vs.

hala duruyor mu acaba...
  • (bkz: tek kas)
  • (bkz: büdü)
  • bursa anadolu lisesinin gelmiş geçmiş en akıllara zarar hocası..
  • derslerinin bir bölümünü hz.yusuf'a ayırıp,kalan kısmıyla da okulumuzun yakınlarındaki piyasa bir caddede tek cami olmasını kınayarak geçiren bursa anadolu lisesinin efsane din hocasıdır.hatta "deprem olduğunda bütün o zenginler bir parça gömleğe muhtaç kalacaklar diyerek" piyasa caddede yaşayanlara atıfta bulunan okulumuzun gelmiş geçmiş en garip din hocasıdır.
  • bursa anadolu lisesinin en unutulmayan hocalarındandır. ders anlatırken, bacak bacak üstüne atmış öğrencilere 'kızım ayağını ayağının altından çek' demesi ile de tanınır.
  • okula ilk gittiğimde babamın;oğlum gel bi hemşehrim varmış(kendileri karadeniz'lidir) diyerekten yanına götürdüğü ve bana al,lazım olur diye 10 tane din kitabı hediye eden,tenefüslerde koridorun bir ucu ile diğer ucu arasında "hadi olum hadi leeeeeyn fiiişt" şeklinde iletişim sağlayan,bahçeyle aynı hizada bulunan hazırlık sınıfında ders anlatırken pencerenin dışında bulunan kediye "gitsene kardeşim şurdan,konsantire olamıyorum,ders anlatamıyorum" diyerekten bütün sınıfı en yakın tenefüse kadar komaya sokan her b.a.l öğrencisinin tanıması gerektiğine inandığım ender kişilik.
  • sevki yılmaz'ın bursa anadolu lisesi uyarlaması din hocasıdır. "din hocası dediğin yobaz olur" önermemi kanıtlar nitelikte davranışlar sergilemiştir bu adam. öyle ki bir yazılı sınavda "hz. yusuf'u bir ...... kapmıştır" şeklinde, fill in the blanks tadında sorduğu soruyla koparmıştır. artvin yusufelidir ve bunla övünen ender insanlardan biridir mustafa kesimoğlu.
  • alabildiğine sozcugunu bir dersinde tam 34 kere kullanan sozcuklerle anlatılamayacak birisi
hesabın var mı? giriş yap