şükela:  tümü | bugün
  • harf sınırı olduğu için başlık bu kadar olabildi. olay şu:

dün ofisten bir arkadaşımla sıhhiye adliye'sinden ofise dönerken necatibey caddesi'nde hiç tanımadığım bir adam karşımdan yürürken yanımdan geçecekmiş gibi yaklaşıp futbol topuna vole çakar gibi sağ alt bacağımı tekmeledi. ne şort, ne etek ne de açık bir bluz giymiş olmamama ve hiçbir provakatif davranışta bulunmamama rağmen üstelik. bacağımın hali de bu:

(bkz: http://i.hizliresim.com/wbxvaq.jpg)

adamın yüzüne dikkat etmedim. çünkü öyle bir davranış beklemiyordum. bacağıma tekme attığında da yaşadığım acıdan adamın yüzünü göremedim . olay yerinden anında uzaklaştı çünkü. cadde kalabalık olduğu için yakalayamadılar da. daha sonra yardımcı olanlardan biri adamın yakalanıp emniyete götürüldüğünü söyledi ama daha sonra çankaya emniyet müdürlüğü'ne gittiğimizde bana öyle birini getirmediklerini söylediler.

bugün suç duyurusunda bulundum. fakat şöyle bir durum var ki, caddede kamera yok. yani bir tek bir bankanın dışarıda kamerası var ve onun da olay yerini gördüğü şüpheli.

ben, bu adamın bulunmasını istiyorum. akıl sağlığı yerinde değilse tedavi olması, ne yaptığını biliyorsa da hapse girmesi lazım çünkü. son çare olarak burayı düşündüm belki bir gören eden vardır diye. yoksa format yalan oldu farkındayım.

şimdiden teşekkür ederim.

edit: ne giydiğim tabii ki önemli değil. farkındayım. sadece olayın ciddiyetini vurgulamak için yazdım. gözünüzü seveyim bundan böyle giyinirsen hak edersin dediğim anlamını çıkarmayın yahu. böyle bir şeyi yapacak en son insan benim.

edit: arkadaşım o esnada bana yardımcı olmaya çalışıyordu.

edit: görsel yalan söylemediğimin ispatı maksadıyla paylaşılmıştır.

edit: dikkat çekmeye falan çalışmıyorum. tekmeden bahsetmiş olmam olayı farklı boyuta taşıdı sanırım.şöyle söyleyeyim: ben darp edildim arkadaşlar, nedensiz yere. işin özü bu ve bu adamı bulmaya çalışıyorum.
  • yobazların iyice gemi azıya alarak karşı örgütlenmeye giriştiğini gösterir.
    hiçbirimizin can güvenliği yok bu ülkede.
  • (bkz: updullah rose)
  • bu ne lan gta gibi olay. gecmis olsun, umarim yapan yakalanir.
  • birde bunlar çıktı şimdi. amına koduğumun yerinde normal insan kalmyacak.
  • bunlar bir yerde organize oluyorlar sanırım. şu biber gazlarını bir süre elinizde taşıyın diyeceğim ama ne hakları var insanları bu kadar tedirgin etmeye..

çok geçmiş olsun. bulunacağını sanmıyorum şerefsizin ama bulunması umudu ile..
  • benim bildiğim türkiye'de örnek görseli paylaştı diye mağduru yollu ilan edebilirler. öyle bir ülke oldu artık burası.
  • hanimefendinin "ne şort, ne etek ne de açık bir bluz giymiş olmamama ve hiçbir provakatif davranışta bulunmamama rağmen" diye acikladigi olay. bu ne demek ya?

sizi sindirmelerine izin vermemek icin canimizi disimize takiyoruz. sizin su cumleyi kurmamaniz gerekiyor.

o asagilik herife sinirlendigim kadar size de kizginim su an. istediginiz seyi giyebilirsiniz ve o kisi yine de yapamaz bu hareketi.
  • memlekete bak amk ya bombalara falan alıştık şimdi de durduk yerde sopa yemeler çıktı. pılıyı pırtıyı toplayıp türkiye'den siktirip gidemiyoruz ama bari izmir'e gidebilsek.