şükela:  tümü | bugün
  • eğrisi: yönetimle aramızda bir sorun yok. her şey çok güzel...
    doğrusu: lig sonuncusundan 5 yedik, başkan anamı sikecek...

eğrisi: son vuruşlarda etkili olabilseydik bugün biz galip gelebilirdik. şampiyonluk yarışında çocuklara güveniyorum...
    doğrusu: arkadaş ifrazatımı siktiniz ya! penaltıyı kaçıran bacağında isilik çıksın şerefsiz!

eğrisi: şu anki kadroyla ancak bu kadarını yapabiliyoruz...
    doğrusu: sezon başında gittim 4 tane stoper 3 tane sağ kanat oyuncusu aldırdım. takımın dengesini siktim attım...

eğrisi: hakemler hakkında konuşmak doğru olmaz...gördüklerini çaldılar
    doğrusu: ana, avrat, bacı, hala, teyze, yeğen, kayınço, baldız...
  • eğrisi: zikardinyo şu an taktik gereği oynamıyor. yoksa kendisinden memnunum...
    doğrusu: teri çok pis kokuyor amına koyduğumun. maç sonunda geliyo sarılıyo şerefsiz dayanamıyorum...
  • eğrisi: zor günler geçirdiğimizin farkındayım, ancak klüp içinde birlik ve beraberliğimizi sağlam tuttuğumuz takdirde üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok.

doğrusu: istifa mistifa etmiyorum amına koyim. 5 milyon euro tazminatım var. sıkıyorsa kovsunlar.
  • eğrisi: başarısızlığın tüm sorumluluğu bana aittir

doğrusu: oyuncularına sahip çıkan teknik direktör kompozisyonu çiziyorum. yalnız haftaya da böyle oynarsanız toynağınızı sikerim. kırırım bu yedek kulübesini.
  • eğrisi: 26. haftada lideriz

doğrusu: vay. aq salladık tuttu (ya tutarsa hesabı)
  • eğrisi: transfer yaparken takım içindeki dengeleri sarsmamaya özen gösterdik. yıldız değil görev adamları alarak nokta transfer yaptık.

doğrusu: mına koyduğumun cimri yönetimi. 2 futbolcu aldıramadım.
  • eğrisi: başkanla gayet iyi bir diyaloğumuz var.
    doğrusu: maç günü veriyor kurduğu kadroyu, bende sahaya sürüyorum. kötü sonuçlarda da arkamda duruyor daha ne ulan it, para var huzur var.
  • konsomatris gibi calisan teknik direktor: attık imzayı. allah'ın izniyle uzun yıllar bu kulübe hizmet vermeyi düşünüyorum. hedefimiz bu yıl avrupa kupalarına katılmak.
    meali: menajerime söyledim, lig tv'yle bağları koparmıycak. kovulduğum anda maç öncesi yorum yapma koltuğum hazır. he bir de babayı gideriz avrupaya. ligde kalırsak ne ala aq.
  • eğrisi: ben formayı vermem, futbolcu alır.

doğrusu: ulan futbolcuların hepsi milyon dolarlık elemanlar. şimdi kimi oturtsam yedek kulübesinde surat yapıcak. ondan sonra al başına belayı. iyisi mi kafama göre bi esame listesi oluşturayım. bu kazmanın ne işi var sahada diye sorarlarsa da idmanda süper performans sergiledi o yüzden sahadaydı derim. ben formayı soyunma odasına asarım hakeden futbolcu gider alır diyeyim de belli olmasın bi sikimden anlamadığım.
  • yalan : rakibimize saygı duyuyoruz.

doğru : ebelerini sikicez o fakirlerin.