şükela:  tümü | bugün
 • sadece türklere özgü yeni çağın deyimlerinden birisi. başka bir ülkede buna benzer bir tanımlama var mı çok merak ediyorum gerçekten. teknoloji dediğin bilimin bir dalı değil mi? e bu nasıl şans işi olabiliyor anlamıyorum, çıldırmak üzereyim. ben böyle kadercilik, kendini bırakmışlık görmedim gerçekten de. tamam başka konularda yapın artık ne diyeyim ama teknoloji gibi bilimsel bir konuda şans, kader demeyin artık kafanıza ekran kartıyla vururum lan sizin.

  hard disk mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al bozulabilir.
  bilgisayar mı alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al problem çıkartabilir.
  televizyon mu alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al gün gelir bozulabilir.
  kol saati mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al tekleyebilir, geri kalabilir.
  çatal bıçak seti mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al paslanabilir.
  ayakkabı mı alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al eskime ihtimali var.

  oğlum manyak mısınız nesiniz siz her yerde karşıma çıkıyorsunuz. ağız tadıyla bir teknoloji alışverişi yaptırmadınız lan. bilgisayardan, elektronikten, teknolojiden soğuttunuz adamı.
 • aynen söylenildiği gibidir. fabrikasyon hatası ürünler her daim gelip senin kötünde patlıyorsa zkerim öyle aşkın ızdırabını ben.
 • işimi şansa bırakmamak adına dünya para bayıldığım cağnım kulaklığımı 3 defa değiştirmelerine rağmen,hala aynı mikrofon problemi ile karşılaştım. dayanamadım ve iadesini talep ettim. ne kadar istemesem de airpods pro yolları göründü.