• aynen söylenildiği gibidir. fabrikasyon hatası ürünler her daim gelip senin kötünde patlıyorsa zkerim öyle aşkın ızdırabını ben.
  • teknolojik herhangi bir şey alırken fikri sorulan kişilerin dilinden düşürmediği cümle. aynı zamanda bir kaçış cümlesi tabi. “bak şimdi bana sorup iş yapıyorsun ama yarın bir sıkıntı yaşarsın sen söyledin muhabbeti yapma”nın kısa ve net hali.

tabi her ne kadar bilimsellikten uzakmış gibi gözükse de bir o kadar doğru tespit. gerçekten de teknoloji şans işidir. başkası alır götünde patlar sen alırsın uzun yıllar kullanırsın. bu biraz uyumla da alakalı bir şey ama şans faktörünü de atlamayalım.
  • sadece türklere özgü yeni çağın deyimlerinden birisi. başka bir ülkede buna benzer bir tanımlama var mı çok merak ediyorum gerçekten. teknoloji dediğin bilimin bir dalı değil mi? e bu nasıl şans işi olabiliyor anlamıyorum, çıldırmak üzereyim. ben böyle kadercilik, kendini bırakmışlık görmedim gerçekten de. tamam başka konularda yapın artık ne diyeyim ama teknoloji gibi bilimsel bir konuda şans, kader demeyin artık kafanıza ekran kartıyla vururum lan sizin.

hard disk mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al bozulabilir.
    bilgisayar mı alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al problem çıkartabilir.
    televizyon mu alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al gün gelir bozulabilir.
    kol saati mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al tekleyebilir, geri kalabilir.
    çatal bıçak seti mi alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al paslanabilir.
    ayakkabı mı alacaksın? teknoloji şans işidir, ne alırsan al eskime ihtimali var.

oğlum manyak mısınız nesiniz siz her yerde karşıma çıkıyorsunuz. ağız tadıyla bir teknoloji alışverişi yaptırmadınız lan. bilgisayardan, elektronikten, teknolojiden soğuttunuz adamı.
hesabın var mı? giriş yap