şükela:  tümü | bugün
  • pazartesi günü verdiğim siparis, ayni gün kargo ibaresine rağmen 4. gunde halen elime ulasmadi. ustelik yurtici kargo ile gonderim ibaresi bulunmasina ragmen hicbir onay almadan beterin beteri aras kargoyla gonderim yapmislar. ne subeye ulasiliyor ne musteri hizmetlerine, subeye 3 kez yağmurda yagista gitmek zorunda kaldim, en son gidisimde urunu tasiyan aracin subeye geldigini ama yer yok diye geri cevirdiklerini soylediler, akli olan ne teknolojipazar.com dan bir sey alir ne de aras kargoyla calisan herhangi bir firmadan, daha önce entry girilmemis olmasi benim acimdan kötü oldu, alisveris yapmazdım yoksa. neyseki burayi okuyanlara faydam olur en azindan, kimsenin bu siteden alisveris yapmasını tavsiye etmem.
  • iyiler telefonlara cevap verip siparişinizle ilgileniyorlar. fiyatları rakiplerine göre oldukça iyi. bir şey alacakken bir göz atabilirsiniz.
  • 24 saatten kısa sürede ulaştırdılar. 2004'ten beri online alışveriş yaparım ilk defa bir firma arayıp "kargonuzu gönderdik, yarın gelir" dedi.
  • ilk siparişimde, alışveriş yaptığım internet siteleri arasında en memnun kaldığım firmalardan biri olmayı başardılar. çarşamba gecesi ram siparişi vermiştim, sipariş notuna "türkiye'deki kargo şitketlerinin durumu malum, ürünün başına bir şey gelmeyecek şekilde paketlerseniz sevinirim." yazmıştım, sabahına arayıp "notunuzu gördük, tercih ettiğiniz bir firma varsa, onunla gönderelim." diye sordular. ücretsiz kargo olmasına rağmen ups tercihimi dikkate alıp gönderdiler, bir günde elime ulaştı ve çok güzel paketlenmişti. sonraki alışverişlerimde kesinlikle öncelikle tercihim olacak bir firma. kendilerine teşekkür ediyorum.
  • ilk kez deneyimledim yakın zamanda. fiyatlarıyla rekabetçi görünüyorlardı, birden fazla parçadan oluşan ilk siparişimi verdim, sipariş süreçlerini arayarak bilgilendirdiler, parçaların uyumluluğunu kontrol edip etmediğimi falan sordular, maillere cevap verdiler, genel olarak memnun kaldım. ürünler sorunsuz elime ulaştı, demem o ki tavsiye ederim. ama bu işlerin garantisi pek olmuyor şans işi, sonuçta firma sorumlusu değilim, hakkında fazla bilgi olmayınca deneyimimi paylaşmak istedim.
  • intel 6600p ssd satın almıştım 1 ay önce şimdilik bir sıkıntı görünmüyor. yalnız müşteri temsilcileri ukala. ürünün intel garantili mi, distrübütör garantili mi, ithalatçı garantili mi olduğu üzerine tartışmıştık. bana gidin başka yerden alın demişti. ilanı üzerinde marka garantili yazmasına rağmen öyle değildi. daha önce ithalatçı garantili olarak aldığım bir laptop refurbished çıktı. böyle şeylerde huylandım. paralel ithalat üründen ağzım yandı.