• telefon alırken bizim hattımıza geçin 300 tl indirim yapalım diyen operatörümsü. sabit tarifeleri var bir tanesini seçiyorsunuz. seçtiğim tarifenin üzerine abone olduktan sonra kdv,ötv veyahut bilemediğim bir vergiden dolayı +8tl daha eklendi ve bundan kimse bahsetmemişti. sonra bu da yetmezmiş gibi - teknosacell’in servis sağlayıcısı türk telekom- kendi tarifemin aynısı türk telekom’da 23tl daha ucuz olduğunu gördüm! 2 yıl taahhütüm var. yani verdiği indirimi sizden fazlasıyla alıyor.
    ek tarifeleri normal türk telekom’un fiyatlarının 2-3 katı. o kadar pişmanım ki sinirden çıldırıyorum. normalde alacağı her çöpü araştıran bir insan olarak gafil avlandım. sakın bu post- modern dolandırıcılara inanmayın.
    ek olarak teknosa’dan çöp bile almayın. telefonumla ilgili ufak bir sorun oldu. gittim yanlarına hemen surat buruşturmalar vs. sinirlendim pupa’ya gittim. telefonu adamlardan almamış olmama rağmen ellerinden geleni yaptılar. teknosa başlı başlına pişmanlıktır.
  • telefon alırken hemen yeni hat veren ama hattı kapatmak için kırk dereden su getirip yeni fatura çıkmadan zamanında yaptığınız başvurunuzu sümenaltı ederek size borç çıkaran, çıkarmakla beraber hattı kapattırmayı bir türlü yapmayarak kalitesini ortaya koyan kurum.
    hele ki tekirdağ tekonsa mı?
    allah düşmanına böyle şube vermesin.
    herkes kendinden bihaber, bırak teknolojiyi, bırak teknosacell'i...
    allah'a emanetler.
  • lütfen uzak durun, bir kişi bile kurtulsa iyidir.
    müşteri hizmetleri, çağrı merkezi hizmetleri kadar korkuncunu görmedim. kaç defa kayıt oluşturdum, ne dönüş ne düzelme, ne bir açıklama. pandemi dönemi boyunca doğru dürüst bir yetkili ile görüşemedim. online işlemleri kullanamadım. paranızla rezil olmak istiyorsanız hiç durmayın o ayrı.

digitürk bile daha iyi diyeyim anlayın. bunlar yüzünden teknosa'dan soğudum.
  • +8 tl ek fatura çıkardığı doğrudur. şubedeki elemanlar da kesinlikle bununla ilgili bilgi vermiyorlar. iptal etmeye kalkarsanız da minimum 150-160 tl gibi bir cayma bedeli çıkıyor.

bunun dışında, ingiltere'ye mesaj atmışssınız diyerek 0.65 tl gibi bir detay da eklemişler faturaya. detayı nedir diyorum, gönderelim size detaylarını diyorlar ama onun için de 1 tl istiyorlar.

müşteri hizmetleri büyük hüsran. adında sa geçen bir firmaya hiç yakışmıyor.

keriz gibi sözleşmeyi okumadan imzaladığımı es geçmeyelim. çeyiz alışverişi sırasında aceleye denk geldi. faturalı hat hiç almak istemiyordum ama insanın bazen cidden basireti bağlanıyor.
  • teknosacell'den turkcell'e geçme sürecinde, ali cengiz oyunlarıyla ne paralar koparmaya çalıştıklarını görmüş olduk, dolandırıcı mısın teknosa?

2 tane taahhüt tanımlamışlar;

- 24 ay teknosacell taahhütü : bunu bozmak 85 tl
    - 24 ay hediye çeki taahhütü : bunu bozmak da 75 tl, burada dolandırıcılık hikayesi başlıyor.

neymiş 75 tl'lik size hediye çeki tanımladık, bunu kullanmadığınız için cezai bedel var ödeyeceksiniz. dalga mı geçiyorsunuz? mantığını çağrı merkezindeki kız da bilmiyor, git şubeye sor diyor. hediye çeki taahhütü verdiğimi hatırlamıyorum, bilsem kullanırdım, kullanmadığım hediye çekinin cezasını kesmek istiyorsun, uğraşacağız o zaman.

uzak durun.
  • bir süredir kullanıyorum. türk telekom'dan geçtiğim için pek bir fark göremedim.
  • kesinlikle başvurulmaması gereken dolandırıcı şebeke.

sadece 1 ay kullandığım hat için 3 fatura dönemi fatura ödedim ve hala kapatamadım hattı. ben enayiyim çünkü eksik evrak gönderdikleri için 4 ay boyunca hattı kullanamama rağmen faturasını ödedim.

canını, parasını seven, dolandırılmak istemeyen, kandırılmak istemeyen başvurup da bunlara para kaptırmasın.
  • türk telekom alt yapısını kullanan ancak türk telekomdan bile daha kötü telefonları hiçbir yerden çekmeyen interneti olağanüstü yavaş iki yıl taahhüt olmasına rağmen iki gün dayanamadığım kesinlikle geçilmemesi gereken hat
  • bok gibi
    internetim bitti ek paket yapılmıyor telefonları kimse açmıyor
  • aldığımız bir ürüne istinaden, bu tarifeye geçerseniz şu kadar indirim alacaksınız şeklinde edilen beyana inanarak kabul ettiğimiz, sonrasında 3 gün cayma hakkımın olduğunu söylemelerine rağmen 24 saat dolmadan yaptığım iptal başvurusunu reddedip 125 tl cezai işlem uygulayan fırsatçı oluşum.
hesabın var mı? giriş yap