şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yolunu gözlediğim bir ekip çalışması olmuş, umarım reklam gelirleri yapımcıları tatmin eder ve uzun soluklu olur.
  darkhardware ve pclabs ekibini sanıyorum kurulduklarından bu yana takip ediyorum. boş geçen bir makele bile hatırlamıyorum. her ikisi de alanlarında kalitedir.
 • 15 saat 55 dakika sonra yayın hayatına başlayacak, 10 dakikalık vodcastler
  halinde donanım incelemeleri izleyebileceğimiz site
 • özkan erden, murat gamsız, emirhan döngel ve levent pekcan gibi güçlü isimlerden oluşan çekirdek kadrosuyla, düşünülmüş, yapılmış en güzel oluşum.

  şu bir gerçek ki artık kimse 7-8 sayfalık incelemeleri okumuyor; bilgisayar üzerinden uzun yazıları takip edemiyor. çağın yarattığı bu hızlı, özet geç tarzı dünyada, teknolojik anlamda her türlü konuyu, günlük 10 dakikalık videolarla kullanıcıya sunacak olan, yakında yayına başlayacak nefis bir site.

  tanıtım videosuna da buradan erişilebiliyor: http://vimeo.com/20409602
 • an itibariyle 7 saat 7 dakika 46 saniye sonra açılacak olan bişey.

  (bkz: ukte)
 • tozlu raflar bölümü ile insanı hüzünlendiren ve ekibin tabiri ile 10 dakikalık hap şeklindeki teknoloji inceleme sitesi.
 • yüksek beklentime rağmen beklentimin üstüne çıkan site. yeşil ekran önünde hava durumu sunar gibi değil de bir sohbet havasında yapılan video incelemelerle çok daha samimi. türk bilgisayar/teknoloji sitelerinde yeni bir çağı başlatmıştır an itibariyle.
 • sanırım pclabs grubu altında yayın yapan yeni, teknoloji-bilgisayar odaklı bir site. en baba özelliği de tozlu raflar isimli, eskılerin efsane olmuş donanım ve markalarını inceledikleri bölümleri. şimdilik pek fazla bölümü yok ama, insan dört gözle yeni bölümlerini bekliyor tozlu raflar'ın. ayrıca donanım dünyasının en baba, efsane markalarından abit'i de incelemeye almışlar ki, insanın içi acıyor lan.

  yaşı 25'in üstünde olan, bilgisayara gönül vermiş herkesin bu bölümlerini mutlaka görmesi lazım bence.

  adettendir : http://www.teknoseyir.com/

  edit: entry bu haliyle çok sakil durmuş. teknoseyir.com başlığının ilk entrsiydi bu, ondan böyleydi. sonra bu başlığa taşınınca amerikayı yeniden keşfediyormuş gibi görünmüş.
 • cok iyi cok guzel bi site olmus. aklimizin ucundan bile gecmeyen bir acligimizi aklimiza getiriyor. gerci programlarin suresi colde susuz kalmis adama 1 yudum su vermek gibi bisey ama, naparsin. umarim tozlu raflar programinin suresi 3-5 kat daha artar.

  http://www.teknoseyir.com/…oyun-kutularinin-evrimi/
 • vay arkadas boyle bir site olurmuydu yahu turkiyede. her acidan mukemmel otesi. hele ki tozlu raflar. lan arkadas el kadar pcb'nin ustune basilmis 2-3 yonga, 4-5 diyot'un insani huzunlendirmesi ne kadar da sacma geliyor kulaga. ama gel gor ki, hic de oyle degil. su turkiyede sozlukten sonra ise yarar site ne var deseler bunu gosteririm.

  levent pekcan ve pclabs'in isbirliginden de anca boyle bir site cikardi zaten. yolunuz acik olsun, mukemmel ve asla kiyas kabul etmeyecek bir is yapiyorsunuz.

  edit: iki farkli baslik vardi, birlestirilince ben boyle flood yapmis gibi olmusum. kusura bakmayin gari.
 • tozlu raflar bu ülkede donanım hakkında niso levitas'ın yazılarından beri yapılmış en güzel iştir.

  edit: hacı şu güzelliğe bak

  http://www.teknoseyir.com/…-32-bit-ile-ilk-tanisma/