şükela:  tümü | bugün
 • 15 saat 55 dakika sonra yayın hayatına başlayacak, 10 dakikalık vodcastler
  halinde donanım incelemeleri izleyebileceğimiz site
 • özkan erden, murat gamsız, emirhan döngel ve levent pekcan gibi güçlü isimlerden oluşan çekirdek kadrosuyla, düşünülmüş, yapılmış en güzel oluşum.

  şu bir gerçek ki artık kimse 7-8 sayfalık incelemeleri okumuyor; bilgisayar üzerinden uzun yazıları takip edemiyor. çağın yarattığı bu hızlı, özet geç tarzı dünyada, teknolojik anlamda her türlü konuyu, günlük 10 dakikalık videolarla kullanıcıya sunacak olan, yakında yayına başlayacak nefis bir site.

  tanıtım videosuna da buradan erişilebiliyor: http://vimeo.com/20409602
 • an itibariyle 7 saat 7 dakika 46 saniye sonra açılacak olan bişey.

  (bkz: ukte)
 • tozlu raflar bölümü ile insanı hüzünlendiren ve ekibin tabiri ile 10 dakikalık hap şeklindeki teknoloji inceleme sitesi.
 • sanırım pclabs grubu altında yayın yapan yeni, teknoloji-bilgisayar odaklı bir site. en baba özelliği de tozlu raflar isimli, eskılerin efsane olmuş donanım ve markalarını inceledikleri bölümleri. şimdilik pek fazla bölümü yok ama, insan dört gözle yeni bölümlerini bekliyor tozlu raflar'ın. ayrıca donanım dünyasının en baba, efsane markalarından abit'i de incelemeye almışlar ki, insanın içi acıyor lan.

  yaşı 25'in üstünde olan, bilgisayara gönül vermiş herkesin bu bölümlerini mutlaka görmesi lazım bence.

  adettendir : http://www.teknoseyir.com/

  edit: entry bu haliyle çok sakil durmuş. teknoseyir.com başlığının ilk entrsiydi bu, ondan böyleydi. sonra bu başlığa taşınınca amerikayı yeniden keşfediyormuş gibi görünmüş.
 • cok iyi cok guzel bi site olmus. aklimizin ucundan bile gecmeyen bir acligimizi aklimiza getiriyor. gerci programlarin suresi colde susuz kalmis adama 1 yudum su vermek gibi bisey ama, naparsin. umarim tozlu raflar programinin suresi 3-5 kat daha artar.

  http://www.teknoseyir.com/…oyun-kutularinin-evrimi/
 • vay arkadas boyle bir site olurmuydu yahu turkiyede. her acidan mukemmel otesi. hele ki tozlu raflar. lan arkadas el kadar pcb'nin ustune basilmis 2-3 yonga, 4-5 diyot'un insani huzunlendirmesi ne kadar da sacma geliyor kulaga. ama gel gor ki, hic de oyle degil. su turkiyede sozlukten sonra ise yarar site ne var deseler bunu gosteririm.

  levent pekcan ve pclabs'in isbirliginden de anca boyle bir site cikardi zaten. yolunuz acik olsun, mukemmel ve asla kiyas kabul etmeyecek bir is yapiyorsunuz.

  edit: iki farkli baslik vardi, birlestirilince ben boyle flood yapmis gibi olmusum. kusura bakmayin gari.
 • tozlu raflar bu ülkede donanım hakkında niso levitas'ın yazılarından beri yapılmış en güzel iştir.

  edit: hacı şu güzelliğe bak

  http://www.teknoseyir.com/…-32-bit-ile-ilk-tanisma/
 • (bkz: tozlu raflar) bolumunde pentium islemcilerin tarihine egilmisler iki bolum halinde. pentium proyu bile bulmus getirmis adamlar ya. harika. asla ve asla turk donanim camiasinda kiyasi olmayacak bir is yapiyorlar, ne kadar tesekkur etsek azdir. ooof ulan off, 486'dan pentium 120'ye gectigim gun akiima geldi de, vay anam vay.
 • havalar ısındığından mıdır nedir, yeni video yayınlanmasında bir yavaşlama görülen projedir. gerçi belki de levent pekcan ve şürekası herşeyi hemen tüketip bitirdiğimiz dünyada yavaş yavaş yayınlayarak bize bir mesaj veriyordur.
hesabın var mı? giriş yap