şükela:  tümü | bugün
1841 entry daha
  • levent pekcanin kullandigi logitech marka webcam sik sik donuyor, arada bir goruntusu bozuluyor hatta bazen komple kopuyor. acaba yayin yapilan bilgisayar mi kaldiramiyor kamerayi? kamera gercekten logitechin en ust segment kamerasi bu tarz sikintilar yasatmasi ilginc.
  • teknoloji medyası çöplüğünde işin hakkını vererek yapan tek platform burası. hem ehil kişiler, hem tık kazanmak yerine yaptıkları işe bir ağırlık vererek yapıyorlar. en önemlisi de inceleme adı altında reklam çekmemeleri, reklam yapacakları zaman videonun başından uyarmaları. bakın bu etik yaklaşım hiç bir yerde kalmadı. istisnasız diğerlerinin uğraşı üç kağıt, kalitesiz şebeklik, dolandırıcılık. geçen adı lazım değil popüler bir sitede bir laptop için "kullanıcı gizliliğine önem verildiği için tn panel tercih edilmiş" lafını duyduktan sonra teknoseyir'den başka yerden bilgi almamaya karar verdim. kıyas yapınca shiftdelete, donanımhaber, webtekno vs. hepsi çoluk çocuk bunların.
  • sunucularından levent pekcanın haftalık gündemde kamerasından değil upload sıkıntısı (turkcell superboxl) nedeniyle görüntüsünün zaman zaman donduğu teknoloji bilgi sitesidir. *
  • goruntunun dondugu, koptugu ama sesin donmadigi teknoloji sitesi. belli ki problem var driver da, kendileri de bir videoda soylemislerdi zaten uzun sure kullaninca problem oldugunu. bu turkcell superbox ile ilgili bir konu degil. bir de sadece donma degil arada bir goruntu komple kayboluyor. simdi videodan ilgili yeri bulup, ispatlamakla ugrasamayacam da iki-uc entry once yazdiklarima gelen tepkiler oldukca ilginc. insan gercekten hayret ediyor.
  • 3 saatlik, teknoseyir karantina muhabbetleri #10 ile gönülleri fethetmiş teknoloji kanalı.

    ülkemizdeki reklam verenler ile fenomenler arasındaki ilişkileri, “hediye vermek” adı altında yapılan şarlatanlıkları çok güzel anlatıyorlar. apple’ın inceleme ürünü göndermek için içeriğe nasıl müdahele ettiğini, bazı sitelerin ( benim aklıma hemen shiftdelete.net ve hakkı alkan geliyor ) apple ürünü tanıtırken neden sürekli övdüğünü vs. daha iyi anlıyorsunuz. eee, bunları zaten biliyoruz? biliyoruz da; levent abi* ve murat gamsız’dan başka canlı yayında 40 dk. boyunca bu konuları konuşan başka kimse yok (tıpkı her hafta gelen vergileri uzun uzun konuştukları gibi).

    (#10. bölüm 3 saatlik yayının tamamını izlemek istemeyenler için özellikle son 40 dk’yı tavsiye ediyorum)
4 entry daha