şükela:  tümü | bugün soru sor
  • teknoseyir; yıllarını bu işlere vermiş, çok iyi okullarda okumuş, samimi adamlardan oluşurken, shiftdelete; hakkı'nın sağdan soldan topladığı gençler karması tarzı bir yapıdır.
  • teknoseyir kafa farkıyla alır, dediğim karşılaştırma.
  • sonucu "teknoseyir forevır" olan karşılaştırma.
  • teknoseyir ansiklopedidir, kitaptır, rehberdir;
    şiftdeleyt hürriyet internet'dir.
  • karşılaştırmanın hata olduğu iki teknoloji (!) sitesi.

bir tanesi kadın, meme, hippi tarzı, offf çok güzel işlemcisi var bu telefonun derken, bir tanesi ben çok biliyorum, yemişim senin gibi firmayı bana örnek göndermesen de olur dedikten sonra firmaya "neden bana göndermedin" diye ağlayan bir site.

tahmin edin, hangi durum hangi web sitesine ait.
  • teknoseyir'e hakaret niteliğindeki karşılaştırma.
  • ortada lp gibi bir değer varken karşılaştırmaya gerek yok, iki tarafın da kendine göre güzellikleri de var tabiki.
  • teknoseyir'in bu ülkeye bile fazla olduğunu düşünürsek, düşüncesinin bile yanlış olduğu karşılaştırmadır. hangi yönlerden yanlış olduğunu say say bitmez.

teknoseyir candır.
  • teknoseyir'in samimiyeti, olabileceği kadar tarafsız olmaları yeter.
    özellikle gündem değerlendirmelerini izlerken evimde sohbet yapılıyormuş hissi on numara beş yıldızdır.
  • shiftdelete şu hali ile bir telefon haber ve inceleme sitesi halindedir. adamların teknolojiden anladığı cep telefonu. ayrıca gereksiz bir apple fetişleri var. teknoseyir levent pekcan için bile takip edilir.