şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hırsızlıklara karşı motosikletinizi takip edebileceğiniz takip sistemi.

ayrıntılı bilgi şurada: teknotakip ile gözünüz motorunuzun üstünde olsun!
  • firma sahipleri oldukca samimi ve mutavaziymis, ayni sektorde olsaydim sahsen boyle insanlarla calismak isterdim, altin elbiseli adam'a sponsor olmalari tesaduf degilmis, cok iyi niyetli adamlar, umarim basarili olurlar.

https://youtu.be/xqqj3yowk4m

not: urunlerini kullanmiyorum o konuda bisey diyemem, motorum yok ama bu yaz alicam kesin/umarim/insallah.
  • takip sistemi, fakat enteresan bir organizasyonu var bunların. malı koyarken sen bile nereye takıldığını bilmiyormuşsun ki sonradan bırkalama yada bir arkadaşına söyleme. bu kadar motor hırsızlığı varken ve sevgili polisimiz motosiklet hırsızlığına karşı bu kadar alakalıyken kesinlikle kullanılması gereken cihazdır.
  • bir süredir kullandığım ve çok ama çok başarılı bulduğum motosiklet takip sistemi. daha önce malum operatörün çözümünü kullanmış ve memnun kalmamış biri olarak gözüm kapalı önerebilirim.
  • başarısız bir ekip tarafından işletilen başarılı bir sistem. hiç bir soruya ve soruna cevap veremeyen kuru nezaket. sürekli ‘mail atın’, yüz saat sonra gelen cevap mailinde ‘talebiniz neydi?’.
    temel iletişim becerilerinden yoksun bir sürü insan.
    sistemi kendiniz kurcalayıp öğrenmeniz gerekecek.

detaylı hikayeyi yazacağım zamana kadar kısa bir ek not: ilki 'yanlış monte edilmiş' diye taktıkları ikinci cihaz da akü emici çıkınca (3 saate kadar düşen akü ömrü ile sanırım eşsiz bir deneyim) iade ettim. aylar süren saçmalık böylece son buldu.
  • sistemi istanbul dışında* alırsanız sizi sizin istediğiniz bir elektrik ustasına yönlendiren (hani cihaz takılırken sen dahi nereye nasıl montajı yapılıyor görmeyecektin) ve gönderdikleri servis kuponu da sadece kendi yetkili servislerinde kabul gören ama bu olumsuzları hiçbir yerde belirtmeyen, herkesin de dediği gibi başarısız ve ukala ekip başarılı ve her motosiklette olması gereken sistem.
  • saçma sapan bir çağrı merkezine sahip firma. çağrı merkezleri var mı onu da bilmiyorum, telefonu bir kadın açıyor, sorumu soruyorum başka bir kadına bağlıyor, yine sorumu soruyorum bu defa onunla alakalı mail atmanız lazım diyor. arkadaş, algılayamıyor musun da yazılı istiyorsun soruyu?

bakın motosiklet kullanan insanlar götlerinin donmasından hoşlanmıyorlar emin olun. ya rüzgarı hissetmeyi seviyorlar, ya ekonomik seyahat etmek cazip geliyor yada bu taşıtın pratikliği hoşlarına gidiyor. ben mesela istanbul'un kaotik trafiğinden sıyrılmak için aldım bu mereti. neymiş kelimemiz efendim: "pratik"miş. demek ki sen bu camiaya hizmet ediyorsan çözüm odaklı ve pratik olacaksın. o telefonu açıyorsan ya sorunun cevabını bildiğin için açacaksın telefonu yada yönlendirdiğin mesai arkadaşının bildiğini bileceksin. yok mail at, yok güvercin yolla, yok ateş yak dumanla haberleşelim. sonra vay babam müşteri kaybettik. kaybedersin tabi.

bu kadar entry gireceğine atsaydın ya maili diyecekler için peşinen söyliyeyim bu entryi hem olur da firma yetkilileri burayı okurlar diye, hem de bu sistemi alacaklara bilgi olsun diye giriyorum. eyyorlamam bu kadar, dağılabilirsiniz.