şükela:  tümü | bugün
600 entry daha
  • daha önce yazılmış mıdır, paylaşılmış mıdır bilmeyerek ben bir zamanlar anadoludaki muhtar sahnesini gerçekten aşamıyorum. kaç kere izlediğimi inanın hatırlamıyorum. ne zaman youtube'un dipsiz çukuruna düşsem bir şekilde karşıma çıkar bu sahne ve sonuna kadar izlerim. açıkçası net olarak bu sahnede beni neyin çektiğini gerçekten bilmiyorum. sahnedeki her şey o kadar mükemmel ki, oyunculuklar olsun, senaryo olsun, çekim planı olsun vs. uzar da gider bu. hangisinin beni daha çok çektiğini bütün bileşenlerin bu kadar mükemmel olmasından dolayı bilmiyorum. sahne o kadar bizden ki, bazen kendi gerçekliğini bile sorgulatır bu durum insana.

sahneyi izlemek için buyrun
  • stranger things 2. sezonda eleven ve mike'ın karşılaşma sahnesi ayrıca cadılar bayramı ghost busters sahnesini de tekrar tekrar izlemiştim

marry jane 'in düşüş sahnesi

gatsby vurulma sahnesi

la la land son sahnesi ve audutition

pulp fiction girl you'll be a woman soon ile başlayan ve insülin iğnesiyle sonlanan sahne , marvin'in vurulma sahnesi, dans sahnesi...

eternal sunshine of spotless mind , joel 'in hafızasının silindiği sahne

easy a pocketfull of sunshine sahnesi

dark knight sahneleri arasında seçim yapamam o yüzden direk tekrar izlenesi

one day ilk sahnesi çok şirindi

aslında mindfuck filmlerinin tümü için son sahne yeniden izlenesi ama bence fight clup son sahnesi büyüleyici.