şükela:  tümü | bugün
  • türkiye standartlarına göre (kötü anlamda söylemiyorum, baska iyi motovloggerlar da var. cekim kalitesi vb. standartlardan bahsediyorum) fazlasıyla iyi bir is cıkaran, honda 1000rr sahibi, amerika'da yasamakta/ okumakta olan motovlogger.

yaptığı videolar, amerika'da yasamak ve amerika'da motor kullanmak gibi konular iceriyor. aynı zamanda belirli meshur yerlere yaptıgı (holywood, las vegas) motor gezileri ile, oralar hakkında bilgi vermek üzerine cektigi videolar da mevcut.

kendisinin youtube kanalı.
  • başarılı olduğunu düşündüğüm bir motovlogger, neden:

- video çekim, editing, müzik, başarılı: 1

- akıcı ve samimi konuşuyor, herkes gibi, normal... ego olması gerektiği kadar gibi. 2 ve 3

- şehir içi araç aralarından ilerlerken (filtering) o an motor kullanırken aklından geçen ne varsa anlattığı bir video var, yol gösterici. 4
  • şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli motovlogger. tüm videoları tek tek izlenmeli, hepsi ayrı güzel.
  • son yayınladığı coachella videosundaki gaz şarkı budur
  • ses işini nasıl çözüyor bilemiyorum ama on numara çözen adam. hem 1000 rr sesini hem de konuşmasını aramızda 1 metre varmışcasına çok net duyuyoruz.
    edit, müzik, intro kısımlarındaysa ise ayrı başarılı.

gelelim genel içerik kısmına, adam gerçekten güzel iş çıkartıyor ve güzel içerik üretiyor. öyle sadece yol, sollama, trafik videosu koymak yerine cidden dinlemeye değer şeyler anlatıyor ve bulunduğu nokta hakkında bilgiler veriyor. tabi ki bunda amerika'da bulunmasının etkisi büyük ama bunu düşünüp bu şekilde yapıyor olması kanalına kalite katıyor.
  • son bir haftadır, motor dünyasına girmeye çalışırken internette karşılaştığım bir motovlog cu. anlattıkları ile motorcu olmak isteyenlere tüyolar veren zat.

kendisini merakta etmiyor değilim.
  • youtube'da denk geldiğim oldukça eğlenceli ve eğitici videolara sahip vlogger.
  • (bkz: tek tabanca)
  • büyük bir ihtimal bu motovlog işini en iyi yapan türk. yukarıda zaten bahsetmişler yayınladığı videoların kalitesini. gayet ilgi çekici şeyler anlatıyor. ben normalde birkaç dakika dayanabiliyorum bu motorcu videolarına ama bu adam kendini dinlettiriyor. ses tonunda ve anlatımında bir samimilik var. sanki yıllar önce iletişiminizin koptuğu en yakın arkadaşı yeniden görmek gibi bu herifin sesi. öyle boş beleş bir adam değil gibi sanki. eğer bu motor işlerini seviyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.
  • ortamlara uzun zamandır video bırakmayan youtuber.