şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sıkı ezel takipçisi yeni bir suser.
    (bkz: hoşgeldin 1 mayıs)
  • "sözlükte akraba bulma sevinci"ni yaşatan çok sevgili bir insan. var olsun.
  • kendisini nasıl sevdiğimi anlatamaya türkçemin yetmediği güzel insan, abi, dost, yazar.
    pek kıymetlidir. cok kıymetlidir.
  • fellik fellik aradığım pragmatik(!) buymuş.

(bkz: #70077397)

"kimse endişe etmesin ve ardalı takımın maçlarını izlemeye maça gitsin, güzel şeyler olacak."

ahahahahaha ne desem de hakaret etmemiş olsam diye iki saattir kuracağım cümleyi düşünüyorum ve bulamıyorum. birader anlamıyorsun işte, ne diye paragraf paragraf umut dağıtıyorsun? fikrim böyleydi ama yanılmışım denecek bir entry de değil, böyle sanki zembille gelecekten kareler göstermişler de, ona binaen konuşuyormuş gibi bir havalar.

senin gibi futbol topuyla havan topunu karıştıracak adamlar galatasaraylı değil, başakşehirli olarak bayrampaşa kekolarına tapmaya devam edebilirler.

"bugün türkiye liginde herhangi bir takımın arda'yı istememe gibi bir lüksü yok."

ya ahahahahahahahahaahahahahahahahahhahahahahahaha uzandığım yataktan düştüm, pardon.
  • elimde olmayan sebeplerle ve utanarak uplamak zorunda kaldığım başlık.

bu arkadaşın da bizzat kendi ağzından duyduğunuz gibi "fellik fellik" arayıp, yememiş içmemiş bulmuş olduğu ve şu an itibariyle benim de yanlış olduğunu kabul ettiğim sportif bir öngörü içeren entry için harcadığı emeği kendisi ya da insanlık için daha faydalı olacak şeylere harcasaymış daha iyi olurmuş demek istiyorum ama zaten o kafada bir insan olsaydı bu entry için fellik fellik aranmaz, vaktini bunu harcamazdı heralde, tabi benimki biraz iyimser bir temenni oldu.
    görüyorum ki arkadaş entryi yazarken bayaa eğlenmiş gülmüş falan eyvallah gülsün gülmek iyidir, ayrıca hakaret etmemek için gösterdiği özen için de ayrıca teşekkür ederim ama ben o kadar kibar olamayacağım galiba.

bak arkadaşım bu yanlış öngörüyor kamuoyuyla paylaştığın için başın göğe ermiştir umarım, kabul etmek lazım ben ve bir kısım bu görüşü savunanlar yanıldı, bugün itibarıyla bunu görüyoruz ama sen ve senin gibiler şunu bilsin ki bizim galatasaraylılığımızı sorgulamak sizin gibi boş kafalı ergenlerin haddine değildir. bir daha benimle ilgili söylemek istediğin bir şey olursa mesaj at buraları meşgul etme bu çocukça yazılarınla. hadi uza bakiim.
  • bazı über (bkz: sportif öngörü)' lere sahip yazarmış.

ahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha elbette bu başlığa utanarak yazacaksın, hatta utanma konusunda biraz geç kalmışsın çünkü daha o entry'i gönderirken "ben ne yapıyorum ya?" demeliydin. benim harcadığım emeğe, ona buna kafa yoracağına, ne saçmalıyor olduğuna biraz kafa yorabilseydin böyle dalga geçiliyor olmazdın, değil mi?

paylaştığın fikir gülünç, ona yorum yapmıyorum bile. eleştirildiğin noktayı algılayamıyorsun, bari ikinci postaya yetiş. fikrini paylaşırken içinde bulunduğun kendinden eminlik, yaptığın içi boş edebiyat ve bilumum saçmalamayı eleştiriyorum. ergen dediğin insandan yaşın muhtemelen küçük, ergen dediğin insanın lafına 1 yıl sonra gelecek kadar jetonun köşeli ama hala bir laf sokma çabası aman yarabbim.

bir de mesaj istemiyor mu kontes, allah allah. adamı iki seksen uzatırlar, uzandığın yerden böyle "uza bakiim." diye ağlarsın. hadi bakiim.
  • anlaşılan bu arkadaşın arda'ya ya da bana özel bir husumeti, gıcıklığı falan var, olabilir insan birisine uyuz olabilir fakat bunun yeri nick altı değildir, varsa söyleyeceğin bir şey açarsın dm kutusunu yazarsın oradan adam gibi. fakat arkadaş uyarmama rağmen ısrarla bu başlığı kirletmeye devam ediyor ve öyle görünüyor ki mahalle arasında kavga eden çingeneler gibi bundan zevk alıyor. ben aynı saçmalığı yapıp bunların cevabını kendisinin nick altında da verebilirdim ama buraya yazıyorum ki belki anlar diye ama görüyorum ki bu anlayıştan da yoksun. öyleyse vakit kaybına gerek yok, ben bu kamuoyuna açık gereksiz tartışmayı burada kesiyorum, kendisi isterse devam edebilir, fazla bokunu çıkarırsa da site yönetimine başvuracağım artık ne yapayım arkadaş laftan anlamıyor çünkü.