şükela:  tümü | bugün
  • telekomünikasyon ile blockchain’i bir araya getiren projelerden biridir, şu an ico devam ediyor, bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.
  • bu coin bir kampanya ile kucoin'e girmeyi bekliyor. uzun zamandır eth tabanlı coinlere ico döneminde yatırım yapmıyorum. ama bir alış emri verebilirim. uzun vadeli bir coin değil gibi geliyor.
  • ortalama 75 satoshiden aldık bakalım. ilerleyen zamanlarda kaç olacak göreceğiz
  • whitepaperları oldukça güzel şeyler vaadeden coin. sahibi ve teknik ekibi oldukça ciddi. kurucusu sürekli bloomberg, cnbc-e gibi tv kanallarında görünüyor. japon menşeili güzel bir coin. ileride değerleneceği kesindir. umarım sahibi enerjisini yitirmeyip bu gazla devam eder.

11.000 adet 80 usd civarına alarak ben de atladım trene bakalım. 1 usd olsa araba param olur elimde.
  • bu yıl içinde sağlam kazandıracak coin. şu anki fiyatı harika. (63). bir miktar aldım tahminim 5300'leri çok rahat göreceği yönünde hem de bir sene dolmadan. ripple ile kıyaslarsam piyasa arzı borsaya çıktığı fiyat vs en yüksek gördüğü rakam 1 yılda 3 usd.
    telcoin 1.5 usdyi görmemesi için sebep yok. ytd.
  • an itibariyle 52 satoshi, alım fırsatı mı diye düşündürmekte...
  • biraz daha düşsün daha çok alayım dediğim coin.

ytd.
  • 23 satoshiden aldım gitti. daha da inmez herhalde.
  • 25 satoshi'den girmiş bulunmaktayım. 1000 satoshi hedefiyle satmam tutarım. 2 sağlam habere bakar 1000 satoshi. bir binance'e katılır, bir de çok inanılmaz fantastik dünya devi bir firmayla anlaşma yaptık 1 ay sonra açıklıyoruz desinler tamamdır o iş.

lol.