• telekomünikasyon ile blockchain’i bir araya getiren projelerden biridir, şu an ico devam ediyor, bakalım önümüzdeki günler neler getirecek.
  • an itibari ile kucoin de satışı başlamış token dır değeri 0,01 dolardır bakalım görelim neler olacak
  • bu coin bir kampanya ile kucoin'e girmeyi bekliyor. uzun zamandır eth tabanlı coinlere ico döneminde yatırım yapmıyorum. ama bir alış emri verebilirim. uzun vadeli bir coin değil gibi geliyor.
  • ortalama 75 satoshiden aldık bakalım. ilerleyen zamanlarda kaç olacak göreceğiz
  • whitepaperları oldukça güzel şeyler vaadeden coin. sahibi ve teknik ekibi oldukça ciddi. kurucusu sürekli bloomberg, cnbc-e gibi tv kanallarında görünüyor. japon menşeili güzel bir coin. ileride değerleneceği kesindir. umarım sahibi enerjisini yitirmeyip bu gazla devam eder.

11.000 adet 80 usd civarına alarak ben de atladım trene bakalım. 1 usd olsa araba param olur elimde.
  • şuan kucoinde kendini gösteren ve en ucuz coinlerden biri. ilerleyen zamanlarda daha çok popüler olursa üst sıralara yerleşir gibi. ydt.
  • biraz daha düşsün daha çok alayım dediğim coin.

ytd.
  • 400k aldık bakalım ne yapacak..notumuzu bırakalım
  • 23 satoshiden aldım gitti. daha da inmez herhalde.
  • 14 satoshileri gördü . en yakın zaman da bir şeyler yapılmaz ise , long term investment diyerek çıktıkları yolda takla atacaklar , benim de 1 m kadar telcoin'im var umarım daha da inmez zararımız büyük .
hesabın var mı? giriş yap