şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • hemen çöküp "bi görseydik" diye yapılan google aramalarında henüz sonuç çıkmamakta..
  bekliyoruz.
 • yarın açılacak olan haber kanalı . duyurdukları kadroda çok değerli isimler mevcut .
  halk tv ye iyi bir alternatif olmasını umuyorum. inşallah onlar gibi 15 20 dakika süren abuk subuk kornişmatik , el kremleri , kolye vs. ürün reklamları yada temcit pilavı gibi sürekli tekrarlanan kitap reklamları , atatürkçülük sömürüsü arasında boğulup gitmez.

  ayrıca umarım uğur dündar tarzı bir cümle 5 dakika şak şak şak alkış şeklinde , bol gaza gelmeli sloganlı kendin çal kendin oyna , şakşak turizmin yolcuları formatında programlarda yapılmaz.
  ciddi ciddi seviyeli ,bilgilendirici yayınlar ile gül gibi geçinip gideriz.

  -----------------------------------------------------------------------------------
  "türkiye'nin demokratik dengelerini kuracağız. hayırlı olsun!"

  "yeni haber kanalı tamamı profesyonel, alanının yetkin isimlerinden oluşan bir kadro tarafından yapılacak. bazı simler şöyle; emre kongar, defne sarısoy, enver aysever, ümit zileli, haluk şahin, musa özuğurlu, ataol behramoğlu, doğan yurdakul, duygu özel, haluk şahin, tuncay mollaveyisoğlu, sinan meydan, ömer ödemiş, merdan yanardağ, nahit duru, yılmaz polat, derya izbul, mehmet güç, necati yıldırım, gürsel doğan, atakan sönmez, çağlar tekin, alev doğan, tayfun talipoğlu, cüneyt ayral ve başka sürpriz isimler, yakında... "

  "merkez medyanın sinsi yandaşlığını, korkaklığını, gerici medyanın kuşatmasını kıracağız. yeni haber kanalını lütfen bütün çevrenize duyurun."
  -----------------------------------------------------------------------------------

  http://www.abcgazetesi.com/…sini-duyurdu-37663h.htm
 • yayın içerikleri üç aşağı beş yukarı belli olsa da, yayın kalitesi bir hayli merak uyandırır. hakiki bir haber kanalı içeriğine sahip olacaklarsa büyük ses getirmelerini bekliyorum.
 • merakla tele dünya'ya beklediğim kanal. kadro sağlam, bağlantılar da sağlamdır eminim ama bence tek eksik ismail saymaz gibi sanki...

  şu cnn türk'ün çakma muhalifliğinden bıkmışken tam zamanında gelen çok güzel bir haber oldu. umarım uzun ömürlü, bol kazançlı ve özgür bir yayın hayatları olur.
 • artı 1, sokak tv ... bilmem ne tv'nin devamı.

  sonu gelmeyecek muhalefet medyası zinciri oluştururken hiçbir gazeteci şöyle adam akıllı bir marka yaratalım, iktidarın gölgesi olsun, bağımsız, kişilere kurumlara bakmayan el açmayan yürüdüğü yolda çizgisini bozmayan bir yayın organı demiyorlar.

  alfabe çorbası gibi parti, dernek kuruluş derken hem güçlerini hem zamanlarını hem paralarını bitiriyorlar.

  bir sonuca gider mi tele 1?
  göreceğiz.
 • teledünya'ya da bir an evvel gelmesi beklenen kanaldır.
 • yarin yayina baslayacagini duydugum yeni bir muhalif kanal. enver ayseveri uzun bir aradan sonra duzenli olarak seyredebilecek olmak sevindirici oldu. fakat umit zileli keske olmasa. beyaz tv gunlerinden bu yana fazlasiyla itici ve şovanist olmadi mi ?
 • eminim kanal yetkilileri burayı okuyacaktır ki zaten resmi twitter hesapları da ekşi sözlüğü takip ediyor.

  her şey ana haber bülteninde biter artı 1 kanalındaki gibi uğur dündar + özlem gürses olursa iyi bir iş çıkacağını düşünüyorum ancak bu şekilde elde kağıttan haber okunursa olacak iş değil.

  genel değerlendirme;
  ses kalitesi iyileştirilmeli, görüntü kalitesi güzel sayılacak seviyede, kj tam anlamıyla amatör akan alt yazı fontu büyük yeşil olarak şu an yer alan spor yazısı çok daha büyük... saat kayan yazının sonuna sabitlenmeli...

  umarım güzel işler yaparsınız burayı mutlaka dikkatle takip edin...

  resmi web sitesi: tele1.com.tr
 • kaliteli işler yaparlarsa rating rekorları kırma potansiyeli olan kanal. zira şuanda herhangi bir muhalif haber kanalı mevcut değil.
 • şimdilik grafik dokusuyla, kapanan kanaltürk'ün tuncay özkan patronluğundaki halini anımsatıyor. özkan'ın kadrosu kanaltürk'ten ayrıldıktan sonra çok bocalamıştı, umarım akıbetleri artı bir tv'den farklı olur.