*

• hemen çöküp "bi görseydik" diye yapılan google aramalarında henüz sonuç çıkmamakta..
    bekliyoruz.
  • yayın içerikleri üç aşağı beş yukarı belli olsa da, yayın kalitesi bir hayli merak uyandırır. hakiki bir haber kanalı içeriğine sahip olacaklarsa büyük ses getirmelerini bekliyorum.
  • merakla tele dünya'ya beklediğim kanal. kadro sağlam, bağlantılar da sağlamdır eminim ama bence tek eksik ismail saymaz gibi sanki...

şu cnn türk'ün çakma muhalifliğinden bıkmışken tam zamanında gelen çok güzel bir haber oldu. umarım uzun ömürlü, bol kazançlı ve özgür bir yayın hayatları olur.
  • teledünya'ya da bir an evvel gelmesi beklenen kanaldır.
  • yarin yayina baslayacagini duydugum yeni bir muhalif kanal. enver ayseveri uzun bir aradan sonra duzenli olarak seyredebilecek olmak sevindirici oldu. fakat umit zileli keske olmasa. beyaz tv gunlerinden bu yana fazlasiyla itici ve şovanist olmadi mi ?
  • kaliteli işler yaparlarsa rating rekorları kırma potansiyeli olan kanal. zira şuanda herhangi bir muhalif haber kanalı mevcut değil.
  • şimdilik grafik dokusuyla, kapanan kanaltürk'ün tuncay özkan patronluğundaki halini anımsatıyor. özkan'ın kadrosu kanaltürk'ten ayrıldıktan sonra çok bocalamıştı, umarım akıbetleri artı bir tv'den farklı olur.
  • yil olmuş 2017. bazı standartlara uymak zorundasınız. görüntü kalitesi çamur, hala 4:3 formatinda. ses kalitesi yok hükmünde neredeyse. youtubedan amatör video izler gibi bu yayın izlenmez.

musa özuğurlu'yu seyrediyorum. sabah programında en az 20 dakikadır nutuk çekiyor. sabah haberleri böyle olur mu? hiç mi görüntünüz yok? hiç mi dış ses yok? arkada feci amatör, terkedilmiş bir ofis görüntüsü ile konuşuyor da konuşuyor. beynim uyuştu, koptum gittim.

fikirler kadar nasıl anlattığınız da önemli. yeni dünyaya adapte olun biraz lütfen. yaptığınız şey modern televizyonculuk, seksenlerin kafasından kurtulun lütfen. yoksa yakında kitap reklamına başlarsınız.
  • an itibari ile internet sitesine ulaşılamayan bir haber kanalı. http://tele1.com.tr/
  • bugun yayina baslamislar. internet sitesi habere ac toplum tarafindan yuklenilince cokmus. amerika'yi yeniden kesfetmeye gerek yok. online canli yayini site uzerinden yapmaktansa youtube kanali kurarak oradan izleyiciye ulasmak cok daha pratik bir cozum olur.
    edit: sanirim suradan mumkun olabiliyor: https://www.youtube.com/…l/ucpmpcudho_0lrues_49f48q
hesabın var mı? giriş yap