şükela:  tümü | bugün
  • 20 gündür kağıthane'den şişli'ye kargo getiremeyen, çağrı merkezinde kimsenin telefonları açmadığı, kargo firması! bu kadar sorumsuz, kurumsallıktan uzak, müşterisine saygısı olmayan bir firma olamaz. bulaşmayın, bulaştırmayın!
  • banka kartımı gönderildikten 3 ay sonra bana ulaştırmaya çalışan kurye şirketi, ben yazlıktayken gelmiş eve, sms geldi, arıyorum adamları bakalım ne diyeceker.
  • kuryenet'in beteri. kuryenet en azından telefonlarımıza çıkıyor.
  • evlere şenlik bir çağrı merkezine sahip olan, akbank'ın da kart gönderimleri için çalıştığı muhteşem ötesi hizmete sahip kurye şirketi. sabahtan beridir beş defa denedim, en az dört-beş dakika beklettikten sonra hiç bir yere ulaşamadan görüşme (görüşememe) kendiliğinden sona eriyor. iş adresime gelip bulamamışlar, gönderim iade olmuş. arkadaşım, hergün onlarca kargonun gelip bulduğu işyerini sen nasıl bulamıyorsun anlamadım. hadi bulamadın, "geldik ama adresi tam anlamadık, tam olarak neredesiniz" diye arayan diğer kurye şirketleri gerizekalı da bir siz misiniz akıllı?
  • 3 aydır banka kartımı getirmeyen sözde kurye şirketi. üniversite adresine getirecekler önce adres bulunamadı dediler. (koca üniversitenin neyini bulamıyorsa) sonra kart tekrar gelmiş bu seferde şahıs tanınmıyor diyip geri götürmüşler kartı. sanki koskoca üniversitede herkes birbirini tanımak zorunda aq. arıyorum adamları kartı getirince telefon edin diyorum biz telefonla ihbar yapmıyoruz diyor. o zaman herhalde bulamazsın aradığın kişiyi.

ciddi şekilde merak etmekteyim. bunları mahkemeye verip 3-5 bin tazminat alamaz mıyım? bu işlerden anlayanlar bir mesaj atarsa sevinirim.
  • muhteşem ötesi çağrı merkezleri sizi saatlerce bekleteceği için bari sinirlenmesinler diye andre rieu'nün orkestrasından bir parça koymuşlar. gerçekten de sinir katsayınızı 1500'den 1250'ye çekebiliyor...
  • daha adrese gitmeden sizi bulamamışlar diye yalan söyleyen, çağrı merkezine bunu söyleyince "olur mu efendim" diyen, yine internette neredeyse herkesin şikayetçi olduğu daha da vahimi akbank ın hala çalıştığı kurye.
  • gerçekten bu kadar lakayıt iş yapan bir firmaya daha önce hiç rastlamadım. akbank zaten ayrı bir olay, kart başvurusu yapıldı zannedip aslında olmayan başvuruyu bekledikten sonra bi de telekurye vakası yaşıyorum. gündüz sürekli dersteyim, arayıp yarım saat bağlanmak için bekleyemiyorum. akşam aradığımda da telefon ya direkt meşgule düşüyüyor ya da hiç bağlanamıyorum ve eylül ayından beri bekliyorum. rezillik diz boyunu geçmiş.
    en sonunda tek tek merkezlerini gezip kartımı bulucam az kaldı.
  • turkcell'in kurye randevu alacak dediği, fakat arayıp şu gün 9-18 arası evde olun denilen şirket.
  • içerisinde bulunmuş biri olarak söylüyorum insan haklarını hiçe sayması bir yana son derece aptalca bir işleyişe sahip kurumsal geçinen hardcore taşeron firma. eğer bu firmada evrağınız varsa ve size ulaşmıyorsa bilin ki bunun sebebi dağıtımı yapan kurye değil o kuryenin dağıtım yapmaması için her türlü ahlaksızlığı yapan tele kurye yönetimidir