şükela:  tümü | bugün
  • merdan yanardağ yönetiminde yayın hayatına giren alternatif tv kanalı. frekans
  • sudan bir sebeple kapatılana kadar
    (tabii ki umarız kapatılmaz)
    hep destek, tam destek..

--- spoiler ---

yayınlarımızı türksat 4-a uydusu, d-smart 273. kanaldan izleyebilirsiniz. uydu frekansımız; 11824 sembol rate – 8000 vertical. yakında digiturk ve kablolu yayında da (tele-dünya ve tivibu) olacağız. -
    --- spoiler ---

(bkz: vur joker vur)
  • düzgün bir kanaldır. ızlenebilir.
  • öncelikler hayırlı olsun. kadro sağlam görünüyor. girdim web sitelerine, tıkladım bir habere, "tantan: iktidar halkı iç savaşa zorlayacak." tıkladım, hiçbir detay yok, video habermiş, ona da tıkladım, 53 dakikalık bir program videosu çıktı. altta başka haber vardı, "gezici anketini canlı yayında açıkladı." ona tıkladım, yine detay yok, yine video, ona da tıkladım, 43 dakikalık baska bir program videosu.

e ne yapalım, çıktık biz de.
  • esaslı gazeteci kadrosu sayesinde izlenebilecek birkaç kanaldan biri olmuştur. programları kaçıranlar, youtube kanalına abone olsunlar mutlaka.
  • inşallah kanaltürk'ün ilk dönemleri gibi izlenebilir bir kanal olur.
  • abc gazetesi'nin tv kanalıdır.
  • emek veriyorlar. gözden kacan önemli siyasi konulara bir cok programlarinda yer veriyorlar.

youtube kanalinda programlarin kayitlarini takip etmek mümkün:

https://www.youtube.com/…l/ucohnrpos5rl62jtmsdo5npw
  • muhalif kanadın yeni televizyonu. başarılı haberciliklerinin yanı sıra film klasiklerini yayınlıyorlar.
  • başka bir habercilik mümkünmüş dedirten kanal, severek izliyoruz, şiddetle tavsiye ediyoruz.

emre kongar, enver aysever gibi yasaklanmış yüzleri tekrar görmek ziyadesiyle mutlu etti bizleri, umarım tez vakitte hulki cevizoğlu da katılır kanala

uydusu olanlar türksat 4-a uydusu, d-smart 273. kanaldan izleyebilirsiniz. uydu frekansı; 11824 sembol rate – 8000 vertical.

yakında digiturk ve kablolu yayında da (tele-dünya ve tivibu) olacaklarmış