şükela:  tümü | bugün
  • xiaomi'nin arayüzünde ücretsiz sunulan uygulamanın, iphone sahiplerinin hardware olarak $125'a sahip olabilmesi olayı.*

ilgili haber

tanıtım filmi
  • taş devri aksesuarıdır. apple istese tek yazılım ile halledebileceği konudur.
    aslında apple ileriki zamanlarda yenilik olarak sunacaktır.
  • ahahaha şakaya bak aq! bi de 125 dolaresmiş... direkt keriz silkeleme operasyonu...
  • alt/orta sınıf lenovo vibe p1 ve p2 ürünlerinde de yazılımsal olarak sağlanan imkanın zenginlere kakalamak adına ürüne dönüşmüş hali.
  • teknolojisi şu seviyededir. bu da satın alır.
  • alıp gururla masaya koyacak fanboyu çok olacak eklentidir.
  • google play'de ücretsiz olarak android telefonunuza indireceğiniz ve kayıtları buluta yükleyebileceğiniz bir çok uygulama varken para verilmesi çok saçma olan cihaz.

haa, "benim param var, sağa sola saçmak istiyorum", diyorsanız o ayrı tabiii.
  • ios uygulama izinlerinde, telefon görüşmelerinin bir yazılım aracılığıyla kaydedilmesi mümkün olmadığından, bunu harici cihaz ile aşma çakallığı gösteren firmanın keriz silkeleme şekli. muhtemelen cihaz, telefona kendini hoparlör/mikrofon olarak tanıtıyordur.

apple'ın olayı değildir, bok atmamak lazım.

evet, applesporluyum amk!
  • (bkz: hahahahahahahahahaha) bu ne lan? geçirilmeye alışan fan boyların zevk alma şeysi.
  • iphone kullanan birisi olarak görüşmeleri kaydetmek için indirmediğim program kalmadı ama sonuç başarısız. oysa bir önceki adroid telefonumda ücretsiz programla bunu halledebiliyordum.
    125 dolar, iyiymiş.